Я пам’ятаю вас, мої герої!

Я пам’ятаю вас, мої герої! 
Я принесу конвалій навесні, 
І чорнобривців літньою порою, 
Калини кетяг у осінні дні…

Нелегке сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і травневих свят. Студенти групи  ВХК18 на чолі з класним керівником Бачмагою С.С. та керівником гуртка Коваль О.В. 08.05. 2019 року підготували та провели урочистий мітинг для студентів коледжу, присвячений Дню пам’яті та примирення! А 9 травня студентський актив долучився до міської акції вшанування пам'яті загиблих воїнів Другої Світової війни та урочистого мітингу, присвяченого Дню Перемоги.  Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем великої Перемоги. Його наближали, як могли, люди, яким було надзвичайно нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через те пекло битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається у життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті нагородами, а на скронях виблискує сивина. 

Наша молодь нині глибоко розуміє ціну мирного сьогодення, оскільки Україна і зараз боронить свої рубежі від нових окупантів. І тепер гинуть наші брати, сини і батьки, щоб ми жили, працювали і навчалися під мирним і вільним небом нашої рідної України.  

А щоб не згасла поминальна свічка, найкращі студенти коледжу вшанували пам‘ять полеглих солдатів, покладанням квітів та вінка до пам'ятника Невідомого солдата і меморіалу Вічного вогню. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!..

 

фото: 
Українська