День Кар'єри

Студенти шукали роботу, роботодавці — працівників. 

14 травня в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся щорічний профорієнтаційний захід — День кар'єри-2019.

Метою заходу було сформувати у студентів мотивацію до розвитку професійних і особистих якостей, допомогти студентам і випускникам в успішній самореалізації та працевлаштуванні, провести безпосередню зустріч студентів з потенційними роботодавцями.

Участь у Дні кар'єри взяли представники найбільших та сучасних підприємств. Загалом участь в щорічному традиційному заході присвяченому працевлаштуванню студентів та випускників взяли близько 15 представників підприємств, а саме: Компанія "Штайнер Україна", Кока-Кола Беверіджиз "Україна Лімітед", ТОВ "Грона", ТОВ "Еконія", ТОВ "Агро-Рось", Миронівський хлібопродукт, М'ясокомбінат "Янтарь", Пиво-безалкогольний комбінат "Радомишль", ТОВ "Черкасихліб ЛТД", ТОВ "Світ ласощів", "Reikartz Hotel Group".

Під час заходу працедавці презентували свої компанії. На майданчику виставкової зони представили цікаву інформацію про кар'єрні можливості, крім того можна було отримати цінні призи.  По закінченню Дня Кар'єри відбувся круглий стіл за участі адміністрації коледжу, працедавців та представників фахових комісій на якому обговорювались питання співпраці з підприємствами у підготовці молодших спеціалістів для галузі.

фото: 
Українська