Країна починається з тебе

Настає час, коли життя в нашій країні залежить тільки від нас, не від держави, не від президента, не від уряду, не від  Верховної Ради, а конкретно від кожного українця.

Студенти групи ПСК18 з класним керівником Іриною Зайцевою на виховній годині досліджували питання: «Країна починається з тебе?» , «Що я роблю, щоб наша Україна була квітучою та сильною і що можна зробити?».

Готуючись до виховної години, студенти отримали окремі завдання та працювали в групах. Група соціологів і журналістів вийшли на вулиці міста з питаннями до перехожих та дізналися їхню думку, записали відеорепортаж. Соціологічні дослідження були передані в аналітичну групу, яка обробила та візуалізувала отримані дані у вигляді діаграм. Значна частина виховної години також була виділена для обговорення таких проблем як чисте довкілля, сортування сміття, утилізація батарейок, альтернативи поліетилену та пластику. Не обійшли увагою питання милосердя, доброти, здорового способу життя. 

Нескладні дії, які виконати може кожен і, які не потребують великих капіталовкладень.. Не так все складно, як ми думаємо.. Змінити на краще нашу рідну країну може кожен! Головне – знати як і мати сильне бажання.

Країна починається з мене, країна починається з тебе, вона починається з нас! Як казав легендарний Кузьма Скрябін: «Ти сам собі країна. Зроби порядок у своїй голові.»

фото: 
Українська