Гуртки та клуби

    З метою підвищення рівня знань студентів Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій з предметів, розвитку професійних навичок та вмінь, підготовки до участі у різнорівневих олімпіадах, конкурсах, фестивалях, змаганнях тощо, реалізації Концепції національно – патріотичного виховання молоді, розвитку спортивних та творчих здібностей студентів організовано позакласну роботу у коледжі через роботу гуртків та клубів. За вподобаннями та потребами студентів у СКХТ НУХТ  працюють 7 предметних гуртків; 9 гуртків технічної творчості; 16 гуртків і клубів за інтересами; 3 факультети народних університетів та 6 спортивних секцій.

    Після проведення моніторингу рівня знань першокурсників з предметів загальноосвітньої підготовки студентам, які показали достатній рівень запропоновано наступні предметні гуртки: фізики, хімії, математики, іноземної мови, мовознавців, літературознавців «Дзвени, слово!» та комп’ютерної грамотності.

    Гуртківці щороку підтверджують високий рівень теоретичних знань і практичних умінь на різнорівневих конкурсах та олімпіадах.  Серед  здобутків є перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Грінвіч», «Орлятко», «Бебрас», в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та Всеукраїнській олімпіаді з української мови, міжнародному літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка, а також призові  місця в предметних  олімпіадах серед студентів коледжів та технікумів області.


бронзовий призер Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Черкаської області Ростислав Ляшенко (гр. ПСК18)


Біленко Анастасія (гр. МД17) – переможиця міського конкурсу читців – декламаторів «Великого Шевченка слово незабутнє…»


голова комісії математично–природничих дисциплін Строгецький В.В., керівник гуртка Абрамов О.Б. та бронзовий призер обласної олімпіади з фізики серед ЗВО типу коледжі та технікуми


голова комісії математично–природничих дисциплін Строгецький В.В., керівник гуртка Абрамов О.Б. та срібний призер обласної олімпіади з фізики серед ЗВО типу коледжі та технікуми


золотий призер Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ І - ІІ рівнів акредитації Анна Буряченко (гр. ПСК15)


золотий призер міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерного мислення БЕБРАС Максим Лук'яненко (гр. ОРГ18)


керівник гуртка Бачмага С.С. та бронзовий призер обласної олімпіади з хімії серед ЗВО типу коледжі та технікуми Симонов Давид (гр. МЕХ17)


керівник гуртка Дзвени, слово! Олійник О.Л. з гуртківцями – переможцями конкурсу стіннівок «Тарасовими шляхами»


керівник гуртка Коваленко О.І., викладач Строгецька В.М. та бронзовий призер обласної олімпіади з математики серед ЗВО типу коледжі та технікуми Олег Журба (гр. ПСК18)


керівник гуртка комп'ютеної грамотності Сєразєєва В.В. з гуртківцями


керівник гуртка мовознавйців Яковлєва С.В. з гуртківцями під час мовного квесту


керівник гуртка іноземної мови Бардадим А.Ю. з гуртківцями


конкурс супер-математик


на занятті гуртка хімії


переможець Всеукраїнського конкурсу фестивалю «Сузір’я багатодітної родини» у номінації «Художнє авторське слово» Олексієнко Катерина (гр. МД18)


переможець Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Ковбасюк Вікторія (гр. ПСК15)


переможці Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови «Гринвіч» Середич В. (гр. ОКС15), Чеснюк Ю., Лисенко Ж., Стадник А. (гр. ВХК15)


срібний призер Всеукраїнської олімпіади з української мови Сорочан Аліна (гр. ВХК17)

 

    Для студентів старших курсів діють 9 гуртків та клубів для розвитку професійних умінь та навичок, а саме: «Молодий кондитер» для студентів спеціальності ВХК, гурток дослідницьких робіт та науково-технічної творчості для студентів спеціальності ВЦР, «Клуб менеджерів» для студентів спеціальності ОРГ, «Клуб маркетологів» для студентів спеціальності МД , гуртки сучасних систем автоматизованого проектування, програмування для студентів спеціальності МЕХ; науково-технічної творчості для студентів спеціальностей ОМР, КВП, ОКС та гурток програмування для студентів спеціальності ПСК.

    Учасники гуртків  науково-технічної творчості неодноразові учасники та переможці конкурсів  фахової майстерності відповідного профілю.


благодійний захід гуртківців-маркетологів


великий пекарський турнір


виставка науково–технічної творчості гуртківців спеціальності ОКС, керівник гуртка Кикоть О.М.


керівник гуртка дослідницьких робіт Лісіцина Л.І. та члени журі конкурсу фахової майстерності


керівник гуртка молодий кондитер Заславна В.О. з гуртківцями


керівник гуртка науково-технічної творчості спеціальності КВП Захачук Ю.М. з гуртківцями


керівник гуртка науково-технічної творчості спеціальності ОМР Коваленко А.Ф. з гуртківцями


керівник гуртка програмування Шимчук Л.М. з гуртківцями - команда SCFT NUFT_null_pointer Ролик Вадим (гр. ПСК14), Андрієнко Давид, Маслюк Олександр (гр. ПСК15) – бронзові призери


керівник гуртка сучасних систем автоматизованого проектування, програмування Присяжний В.І. з гуртківцями під час конкурсу «Кращий у 3D-моделюванні»


керівник клубу маркетологів Орленко Л.Є. з гуртківцями


керівник клубу менеджерів Гаража В.О. з гуртківцями


конкурс на кращу рекламу


конкурс на кращу рекламу (гр. МД15)


на заняттях гуртка науково-технічної творчості спеціальності ОКС


переможиця міського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед студентської молоді Вовк А. (гр. ОРГ16)


святковий ярмарок до Дня Технолога


срібний призер Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії токар Бабич Руслан (гр. ОМР15) та дипломант Владислав Уманець (гр. ОМР16)


срібні призери Всеукраїнського конкурсу кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництва Козлова Н., Фатенко М. (гр. ВХК16)


студенти гр. ПСК16 на обласній олімпіаді з програмування


учасники конкурсу «Кращий за професією»


учасники конкурсу «Кращий технолог–цукровик» Товстоноженко Д., Ситник Д. (гр. ВЦР15)


учасниця конкурсу «Кращий технолог–цукровик» Семко Н. (гр. ВЦР16)


участь гуртківців в хакатоні Student Agritech Challenge


Чорнозуб Сергій та Оношко Влад (гр. ОМР15) під час конкурсу «Кращий за професією» у майстерні коледжу

    Для всебічного розвитку студентів щомісяця проходять заняття факультетів народного університету. Для студентів 1 курсу – заходи у межах факультету правових знань, для студентів 2 курсу – факультету культури , а для  студентів 3-4  курсів - факультету економічних знань.

    Студенти коледжу  можуть реалізувати свої таланти та творчі здібності в різних видах мистецтва. Учасники народного аматорського ансамблю «Сріблянка», солісти студії «Шанс», актори театру «Modern», гуртка історичної драми  та соціального театру «Маска», команда КВК «Формат 135!» - постійні учасники та  переможці різнорівневих творчих фестивалів та конкурсів. На засіданнях  гуртка екскурсоводів виховують  не тільки любов до коледжу, а й до історії загалом.  Учасники гуртка «Квітуча планета» озеленюють  територію коледжу,  роблять її привабливою і по-справжньому квітучою.  Клуби «The constellation of talents», «Ерудит», «Орбіта» розвивають у студентів бажання пізнати нове та удосконалити вже набуті знання та вміння.  Клуб «Шляхетна панянка» розвиває жіночність та допомагає дівчатам відчути себе справжніми господинями та леді водночас. У студентській телестудії «Техно-time» та студентському прес-центрі  студенти можуть розвинути свої письменницькі здібності, таланти диктора, сценариста та оператора. Усі благодійні акції, акції підтримки воїнів АТО,  родин загиблих воїнів не проходять без участі  волонтерського клубу «Світ - Україна». А стати успішними, справжніми лідерами та знайти рішення багатьох проблем соціального характеру допомагає клуб «Формула успіху сучасного студента».


активні у Всеукраїнському військово-патріотичному центрі - музеї "Шампань"


актори на сцені коледжу


бал учасниць клубу "Шляхетна панянка" (кер. Юр'єва М.С.)


булінг - зло 21 століття


відкрите засідання клубу "Орбіта"


відкрите засідання факультету культури, мистецька вітальня, присвячена М. Приймаченко (кер. Чужинова Т.П.)


гуртківці на сцені коледжу


засідання клубу "Шляхетна панянка"


збираємо кошти на допомогу дітям


зірки студії "Шанс"


керівник клубу "Формула успіху сучасного студента" Лисянович Є.В. з гуртківцями


команда коледжу 2011


команда "Формат 135" (кер. Зайцева І.А.)


кошик для бійців


на міській грі


підтримуємо нащих захистників


своїми руками


студентська телестудія "Техно-тайм" (кер. Подобна О.П.)


театр "Модерн" (кер. Коваль О.В.) та вистава "Тополя"


учасники клубу "Орбіта" (кер. Тищенко С.М.)


учасники народного аматорського ансамблю "Сріблянка"


учасники соціального театру "Маска" (кер. Стеблина О.В.)


факультет правових знань (кер. Самко О.В.)

    Спортивні секції з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, фізичної підготовки та кульової стрільби допомагають нашим студентам відчути себе не тільки різнорівневими чемпіонами, а й вести здоровий спосіб життя.

    У Смілянському коледжі харчових технологій створені всі умови для розвитку інтелектуальних та творчих здібностей. Наші студенти знані  далеко за межами міста, області та регіону.


Срібні призери обласних змагань з тенісу Лєбєдєва В. (гр. МД15) та Фрунзе А. (гр. ОМР15)


бронзовий призер обласних змагань з шахів Борщ М. (гр. ОКС16)


збірна коледжу з футболу (тренер Могилевський М.Ф.)


команда коледжу з волейболу (тренер Могилевський М.Ф.)


команда у грі


кулькова стрільба гуртківців (кер. Плюта О.І.)


срібні призери обласних змагань - збірна команда коледжу


чемпіони міста серед шкільних та юнацьких команд


юнаки у грі