Списки вступників, зарахованих до навчального закладу на основі Базової загальної середньої освіти

Спеціальність 073 «Менеджмент»

освітньо-професійна програма Менеджмент

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бондаренко

Євгенія

Петрівна

2

Брайко

Анастасія

Олександрівна

3

Височина

Віталій

Валерійович

4

Гілявська

Марія

Геннадівна

5

Головкіна

Марина

Сергіївна

6

Дмитрієва

Вікторія

В’ячеславівна

7

Коман

Софія

Василівна

8

Масюженко

Тетяна

Сергіївна

9

Мілінчук

Ростислав

Олександрович

10

Мінаков

Олег

Анатолійович

11

Приймак

Дар’я

Володимиріна

12

Хонько

Анастасія

Сергіївна

13

Хрупіна

Анастасія

Олегівна

14

Ярмоленко

Єлизавета

Олександрівна

Спеціальність 075 «Маркетинг»
освітньо-професійна програма «Маркетинг»

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Арбузов

Андрій

Сергійович

2

Гринь

Максим

Олександрович

3

Дмитрієва

Мар’яна

Петрівна

4

Коломієць

Лілія

Владиславівна

5

Коломієць

Вікторія

Сергіївна

6

Конаржевська

Анастасія

Володимирівна

7

Красноштан

Єкатерина

Юріївна

8

Назаренко

Вероніка

Ігорівна

9

Радченко

Марія

Олегівна

10

Селецький

Богдан

Олександрович

11

Старіков

Данило

Олександрович

12

Терехова

Крістіна

Максимівна

13

Удоденко

Анастасія

Юріївна

14

Чабан

Анастасія

Олександрівна

15

Якіб’юк

Владислав

Олексійович

 

 

Спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»
освітньо-професійна програма «Комп’ютерні науки»

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бабенко

Михайло

Андрійович

2

Богацький

Андрій

Олександрович

3

Головенко

Кирило

Сергійович

4

Гончаренко

Максим

Андрійович

5

Держій

Денис

Юрійович

6

Котляр

Данил

Олександрович

7

Кугот

Дмитро

Віталійович

8

Кутовий

Єгор

Андрійович

9

Любченко

Олександр

Олександрович

10

Мартинюк

Василь

Володимирович

11

Марцін

Олександр

Олександрович

12

Науменко

Владислав

Антонович

13

Олійник

Максим

Віталійович

14

Падун

Дмито

Євгенович

15

Пайчук

Сергій

Віталійович

16

Поліщук

Денис

Олександрович

17

Слободяник

Максим

Володимирович

18

Стасюк

Анастасія

Максимівна

19

Ткаченко

Марія

Валеріївна

20

Федорець

Владислав

Сергійович

21

Цьома

Іван

Іванович

22

Чернишов

Едуард

Юрійович

23

Шанаєв

Андрій

Русланович

24

Шмігель

Едуард

Русланович

25

Шудрова

Анастасія

Олексіївна

26

Яременко

Максим

Олександрович

 

 

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»
освітньо-професійна програма «Експлуатація та ремонт машин і механізмів»

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Голдовський

Артем

Миколайович

2

Гончаренко

Артьом

Олегович

3

Забожан

Назар

Петрович

4

Заїченко

Євгеній

Віталійович

5

Ісайков

Іван

Русланович

6

Клочай

Андрій

Миколайович

7

Комаров

Микита

Віталійович

8

Кузнєцов

Антон

Сергійович

9

Куценко

Андрій

Ярославович

10

Лавренко

Андрій

Сергійович

11

Маслюк

Олександр

Сергійович

12

Мельніченко

Назар

Валерійович

13

Михайленко

Артем

Сергійович

14

Положишнік

Дмитро

Сергійович

15

Чибиряк

Артем

Олегович

16

Чижевський

Едуард

Володимирович

17

Шемшур

Богдан

Володимирович

18

Яшник

Денис

Васильович

 

 

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»
освітньо-професійна програма «Комп’ютерні технології в машинобудуванні»

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Білик

Віталій

Олександрович

2

Бруско

Олександр

Михайлович

3

Варченко

Максим

Вікторович

4

Голуб

Ярослав

Євгенійович

5

Горбач

Святослав

Сергійович

6

Дирдира

Владислав

Віталійович

7

Єрмолаєнко

Володимир

Андрійович

8

Кацевич

Віталій

Віталійович

9

Кирій

Богдан

Алішерович

10

Кожуховський

Нікіта

Олександрович

11

Копин

Михайло

Михайлович

12

Коханов

Антон

Станіславович

13

Коханов

Павло

Станіславович

14

Литвиненко

Владислав

Анатолійович

15

Огіренко

Віталій

Миколайович

16

Осьмачко

Максим

Васильович

17

Рахімі

Даніель

Рауфович

18

Рибак

Дмитро

Сергійович

19

Рог

Борис

Ігоревич

20

Сушков

Владіслав

Артемович

21

Якушева

Єлизавета

Максимівна

 

 

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»  освітньо-професійна програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бабенко

Богдан

Іванович

2

Бескровний

Ярослав

Едуардович

3

Богуславський

Іван

Сергійович

4

Булатніков

Артур

Володимирович

5

Ваценко

Дмитро

Анатолійович

6

Габиць

Денис

Сергійович

7

Галета

Назар

Сергійович

8

Гвоздик

Артем

Сергійович

9

Зіменков

Дмитро

Вадимович

10

Кириленко

Владислав

Валерійович

11

Кирилюк

Дмитро

Олександрович

12

Книжник

Олександр

Олександрович

13

Ковтун

Станіслав

Олегович

14

Конарєв

Данііл

Андрійович

15

Кононов

Іван

Ростиславович

16

Лукашенко

Юрій

Олександрович

17

Любченко

Дмитро

Олександрович

18

Максимович

Владислав

Сергійович

19

Мартиненко

Олексій

Сергійович

20

Нечипоренко

Максим

Михайлович

21

Нікогда

Максим

Владиславович

22

Онуферко

Єва

Володимирівна

23

Пастух

Артем

Віталійович

24

Пенн

Олександр

Хрістіанович

25

Підмайстерець

Владислав

Юрійович

26

Попов

Данило

Володимирович

27

Ратушний

Денис

Романович

28

Рясний

Роман

Віталійович

29

Тарасюк

Андрій

Вадимович

30

Тимошенко

Іван

Сергійович

31

Тріфонов

Денис

Станіславович

32

Фірсуніна

Руслана

Сергіївна

33

Харитонов

Владислав

Євгенійович

34

Хоменко

Віктор

Вікторович

35

Чабан

Дмитро

Андрійович

36

Чмихун

Владислав

Андрійович

37

Шамрай

Вадим

Юрійович

38

Шевченко

Дмитро

Сергійович

39

Шумський

Олександр

Ігорович

 

Спеціальність 181 «Харчові технології»
освітньо-професійна програма «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів»

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Арбузова

Дарина

Олегівна

2

Бердник

Анастасія

Миколаївна

3

Виростков

Владислав

Сергійович

4

Гавриленко

Діана

Олександрівна

5

Гребенюк

Юлія

Володимирівна

6

Діденко

Анна

Юріївна

7

Запорожець

Юлія

Анатоліївна

8

Клюка

Яна

Іванівна

9

Олійник

Олеся

Петрівна

10

Панасюк

Каріна

Василівна

11

Поступаленко

Анастасія

Дмитрівна

12

Руденко

Катерина

Олегівна

13

Соколова

Альбіна

Василівна

14

Стоєцька

Анастасія

Вячеславівна

15

Устенко

Валерія

Олексіївна

16

Яценко

Богдан

Олександрович

 

 

Спеціальність 181 «Харчові технології»
освітньо-професійна програма «Виробництво цукристих речовин та експертиза якості харчової продукції»

 

№ п/п

Прізвище

Ім’я

по Батькові

1

Бандурка

Богдан

Віталійович

2

Василенко

Вадим

Миколайович

3

Власенко

Ірина

Анатоліївна

4

Гнатко

Костянтин

Олегович

5

Даніленко

Нікіта

Сергійович

6

Діхтяренко

Владіслав

Сергійович

7

Красіліна

Анна

Сергіївна

8

Кудінова

Олександра

Максимівна

9

Морозова

Катерина

Олексіївна

10

Нужин

Катерина

В’ячеславівна

11

Пилипенко

Вероніка

Сергіївна

12

Пожар

Яна

В’ячеславівна

13

Скворцов

Володимир

Віталійович

14

Сокуренко

Любим

Леонідович

15

Цвєткова

Аліна

Ігорівна

16

Чуйченко

Ростислав

Антонович

Розділ: