Списки вступників, зарахованих до навчального закладу на основі Повної загальної середньої освіти, диплому Кваліфікованого робітника

за спеціальністю 073 «Менеджмент»
спеціалізація (освітня програма) ”Організація виробництва”

                     

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Аністратенко

Каріна

Василівна


за спеціальністю 075 «Маркетинг»
спеціалізація (освітня програма) ”Маркетингова діяльність”

 

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Ромашко

Мирослава

Сергіївна

 

 

за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

спеціалізація (освітня програма)

”Обслуговування програмних систем і комплексів”

 

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Гавриленко

Артем

Олександрович

2

Могилей

Андрій

Васильович

3

Шевченко

Роман

Станіславович

 

за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування»

спеціалізація (освітня програма)

”Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв”

 

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Гуля

Юрій

Віталійович

2

Кузін

Ростислав

Михайлович

3

Цибко

Владислав

Сергійович

 

За спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування»

спеціалізація (освітня програма)

”Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Аністратенко

Вадим

Володимирович

 

за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»

спеціалізація (освітня програма)

”Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем”

 

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Німченко

Артем

Сергійович

 

За спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»

спеціалізація (освітня програма)

”Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва”

 

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Гриштопа

Іван

Валерійович

2

Згонник

Ігор

Станіславович

3

Мосьпан

Максим

Ігоревич

 

За спеціальністю 181 «Харчові технології»

спеціалізація (освітня програма)

 ”Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Руденко

Катерина

Володимирівна

 

 

За спеціальністю 181 «Харчові технології»

спеціалізація (освітня програма)

Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів

(заочна форма навчання)

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бардіянова

Ганна

Вікторівна

2

Білокрис

Юлія

Олександрівна

3

Герешенко

Наталія

Леонідівна

4

Головач

Тетяна

Віталіївна

5

Грабовська

Ірина

Станіславівна

6

Савчук

Наталія

Володимирівна

7

Тимошевський

Андрій

Андрійович

8

Федькова

Валентина

Віталіївна

 

Розділ: