Тримаємо зв'язок з випускникам.

З нагоди Дня машинобудівника до Смілянського коледжу харчових технологій завітав випускник 2019 року спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних ліній» Чорнозуб Сергій, який після закінчення навчання у коледжі працює на Золотоніському машинобудівному заводі.

12 вересня, з метою підвищення кваліфікації, він відвідав семінар у місті Дніпро «Ультрасучасна економічна металообробка від TaeguTec» і виявив бажання поділитись своїми враженнями від семінару з викладачами та студентами СКХТ НУХТ.

На зустрічі зі студентами 3 курсу спеціальності «Галузеве машинобудування»  Сергій розповів про перспективи розвитку машинобудівної та інструментальної промисловостей, ознайомив присутніх із унікальними рішеннями компанії TaeguTec у високопродуктивній, але економічній металообробці. 

Студенти із захопленням слухали розповідь Сергія, мали змогу поспілкуватись з ним у невимушеній обстановці. 

Сергій  подякував викладачам комісії інженерної механіки за якісну підготовку фахівців, привітав з прийдешнім професійним святом, вручив пам’ятні подарунки та побажав натхнення у нелегкій роботі, творчих злетів.

фото: 
Українська