Козацький вихідний

Довгий вихідний, тепла сонячна погода, потрійне свято: Покрова, День козацтва, День захисника України! Як тут не відправитись у подорож? І поки хтось їде в Софіївку, хтось у Львів, група ПСК18 вирушила козацькими шляхами до Холодного Яру. Збиратись було легко, адже основну організаційну і матеріальну роботу взяв на себе батьківський комітет.

Маршрут був продуманий, тому на шляху зупинились в Долині квітів, потім провідали декабристів і Пушкіна у парку м. Кам’янки. Завітали також до кам’янського краєзнавчого музею, де послухали цікаву розповідь про славетне минуле козаків усіх поколінь Холодного Яру. 

Холодний Яр – унікальне місце, яке зберігає величезну кількість пам’яток історії України. Вони відображають волелюбність, сміливість та героїзм багатьох поколінь мужніх українців: козаків, партизан другої світової, воїнів теперішньої війни. Тож побувати тут і доторкнутися до нашої минувшини прагне кожен, хто любить Україну та її історію. А ще це місце надзвичайної лісової краси та неймовірної енергетики. Закінчилась мандрівка козацькою кашею  та козацькими розвагами.

Дякуємо батьківському активу і зокрема - Могилею Василю Степановичу за прекрасну подорож!

фото: 
Українська