День відкритих дверей

Гостинно зустрів 19 жовтня майбутніх абітурієнтів Смілянський коледж харчових технологій НУХТ під час Дня відкритих дверей.  

До коледжу завітали не лише школярі міста та району, також були гості із сусідніх регіонів. Ми раді були зустрічати школярів з Камянського району. А дві школярки приїхали із Київської області, м. Сквира. Приємно що коледж знають і там.

Викладачі та студенти розповіли про всі спеціальності коледжу, про особливості навчання та підготовки до вступу, провели екскурсію для гостей.

Нещодавно коледж відсвяткував своє 135- річчя і наразі активно продовжує творити свою історію. Саме у 2020 році вперше розпочинається набір студентів за освітньо-професійним ступенем "Фаховий молодший бакалавр". Батьки та майбутні абітурієнти активно цікавились новаціями та перспективами, які відкриваються. 

Тому, шановні 9- класники, саме час потурбуватись про високий середній бал свідоцтва, про базову середню освіту, це є складовою конкурсного балу при вступі.

Шановні 11-класники - вчасно зареєструйтесь на сесію ЗНО та приходьте вступати до нас на 2 й курс із двома сертифікатами або склавши іспити. 

Чекаємо на вас!

фото: 
Українська