Європа починається з тебе

Чистота наших душ, нашого життя починається саме з чистоти нашої оселі, нашого подвір’я. Щороку студенти, викладачі та працівники коледжу долучаються до загальноміських заходів та самостійно ініціюють і проводять акції, які сприяють трудовому вихованню молоді, формують навички з самообслуговування, прищеплюють шанобливе ставлення до праці та навколишнього середовища, а також забезпечують чистоту та естетичний вигляд довкілля. 

Радісно щоранку заходити до коледжу чистим подвір’ям, а вихідними прогулятися чистими скверами міських парків. Приємно, бо цю красу підтримують ті, кому небайдуже наше місто, країна. Серед небайдужих і активна молодь  нашого коледжу. 

Милування пробудженням природи навесні і первоцвітом можливе для мешканців рідного міста лише після прибирання звалищ сміття, старого листя та побутових відходів. Щорічно навесні у коледжі проводяться акції щодо благоустрою довкілля, а саме: «За чисте довкілля», «ЗробимоУкраїну чистою разом!», «Чисті береги», «Посади дерево миру», «Зеленее майбутнє сивого Тясмину», «Врятуймо наш дуб!», а також «Графські могили», «Обеліск Невідомого солдата». Спільними зусиллями студентів, викладачів коледжу та громадським об’єднанням підводних мисливців у 2012 – 2015 роках очищена водойма нижнього парку від пляшок, поліетилену та іншого сміття. До Дня Європи щорічно проводиться Парад європейських країн та Європейські ігри. Це яскраве дійство проходить на стадіоні «Авангард», територію якого також прибирає саме студентський колектив. Багато років поспіль пляж Графського парку прибирали саме студенти та співробітники коледжу. Тони сміття вивозилися з улюбеної території відпочинку місцевих мешканців. 

Символічно, що саме сьогодні, у День Гідності та Свободи, який започаткований на згадку про початок двох революцій за гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами, наші студенти, що мешкають у гуртожитку, після довгоочікуваного встановлення вікон, які з’явилися за підтримки народного депутата України Сергія Рудика, провели генеральне прибирання в кімнатах та прилеглої території. 

Олександр Довженко писав: «Ті держави здатні стати великими, в яких великі малі люди».  Це сказано і про тих відважних студентів, які не побоялися  опонувати  владі щодо вибору європейського шляху розвитку нашої країни, і про тих, хто гідно несе звання ЛЮДИНА в цьому світі. 

Ми мусимо зрозуміти, що Європейську Україну будує кожен із нас своїми вчинками, своєю працею і своєю системою цінностей. І дуже важливо, щоб ці цінності базувалися на моралі, гідності та честі. 
Слава Україні! 

фото: 
Українська