Час діяти - захистіть себе!

Україні належить одне з перших місць у Центральній та Східній Європі за темпами поширення ВІЛ-інфекції. В рамках Тижня протистояння ВІЛ/СНІДу активісти студентського самоврядування Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ на чолі з соціальним педагогом Є.В. Лисянович провели молодіжну громадську акцію «Стосується тебе. Стосується мене. Стосується кожного».

Волонтери Сергій Щербак, Єгор Голубченко, Дарія Буркацька, Олексій Шевчук, Сергій Благовісний та Віталій Шевчук провели соціологічне опитування, під час якого виявляли рівень знань студентів про проблему сучасності, надавали важливу застережливу інформацію та поради щодо спілкування  з ВІЛ-інфікованими. Ці поради також були яскраво висвітлені на стінгазетах інформаційного центру. Крім того, студенти мали змогу переглянути відео випуски та презентації по студентському телебаченню.

Також до коледжу завітали волонтери Корпусу Миру - Білал Ямак та Катерина Хребтак з цікавим тренінгом про проблему ВІЛ/СНІД та сучасні шляхи захисту. Білал зауважив, що лікування від ВІЛ в Україні безкоштовне, але головна проблема в тому, що люди не йдуть до центрів на визначення хвороби. І поки що Україна посідає перше місце по поширенню ВІЛ/СНІДу в Європі. Студентам дуже сподобалося спілкування з креативними тренерами та сама атмосфера заходу.

фото: 
Українська