Наші долоні проти насильства!

В рамках циклу заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» студенти СКХТ НУХТ зібралися для перегляду інформаційної програми та флешмобу, який підготували студенти групи ВХК19 на чолі з класним керівником Надією Глуховою. 

Мета проведення заходу: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальний простір, вільний від насильства.

Соціальний педагог Євгенія Лисянович звернула увагу студентської спільноти на актуальну для українського суспільства проблему подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Протягом акції «16 днів проти насильства» в коледжі проводяться лекції, тренінги фахівців з соціальної роботи, зустрічі зі спеціалістами правозахисних організацій, флешмоби, тематичні виховні години.

Закликом до створення світу без насильства прозвучав вірш Ольги Ніколенко (група ВХК19). 

Викликала інтерес серед студентів виставка стіннівок «Ми проти жорстокого поводження з дітьми», організованої студентами групи КВП19 на чолі з класним керівником Аллою Волощук.

фото: 
Українська