Конференція з практичного навчання

5 грудня в Смілянскому коледжі харчових технологій НУХТ відбулась конференція з практичного навчання студентів спеціальності 151 «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології за спеціалізаціями  "Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва" і "Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем".

Студенти 4 курсу розповіли про досвід та навички, які вони здобули під час проходження технологічної практики і за допомогою підготовлених ними презентацій акцентували увагу на перевагах і недоліках баз практики, а також надали багато порад та відповіли на запитання студентів 3 курсу, які наступного року будуть проходити таку практику.

Технологічна (виробнича) практика сприяє кращій адаптації випускників коледжу на підприємствах. Завдяки тому, що доля практичного навчання складає 30% від загальної кількості навчальних годин, молоді фахівці отримують високий рівень професійної підготовки. 

Студенти спеціалізацій ОКС та КВП проходять практику на передових підприємствах країни, з високим рівнем автоматизації та комп’ютеризації основних і допоміжних процесів виробництва:

- Група компаній ПАТ «МИРОНІВСКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ»
- ТОВ ТВК «Перша приватна броварня» м. Львів
- ТОВ «АгроРось»
- ТОВ «СмілаТеплоКомунЕнерго»
-  ТОВ«СмілаЕнергоПромТранс»
- ТОВ ПІІ «Еконія»
- ТОВ КФ «Меркурій» та ін.

Всі студенти успішно виконали програму практики, вдосконалили навички придбаних робітничих професій. На виробництві високо оцінили роботу студентів і найкращим з них запропонували працевлаштування після закінчення навчання. Особливу увагу присутніх викликали доповіді:

  • Мирошніченка В., Рябчинського А., Омельченка Є. (гр. КВП16) та Соколенка С., Литвин В. (гр. ОКС16), що проходили практику на ПрАТ «Вінницька птахофабрика» групи компаній ПАТ «МИРОНІВСКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ»;
  • ХамазиО. (гр. ОКС16), Демченка В., Миколенка Я., Сивака А. і Чубахи М. (гр. КВП16), що проходили практику на ПрАТ «Миронівська птахофабрика» групи компаній ПАТ «МИРОНІВСКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ»;
  • ТеліженкаР. та Гребенюка М. (гр. КВП16), що проходили практику на ТОВ «СмілаТеплоКомунЕнерго».
фото: 
Українська