ПАМ’ЯТІ ДИРЕКТОРА, ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

Сьомого грудня 2019 року пішов з життя директор Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій (1987 – 2008 рр.) Бардадим Віктор Федорович - людина, чий внесок у розвиток коледжу важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота. 

Бардадим В.Ф. народився шостого грудня 1940 року в селі Листвена, Корсунь – Шевченківського району, Черкаської області в сім’ї робітників.

У 1957 році закінчив Корсунь - Шевченківську загальноосвітню школу  № 1. З 1957 по 1960 рік навчався у Вищому Військово – Морському училищі в місті Севастополь. З 1960 по 1965 рік навчався у Київському технологічному інституті харчової промисловості за спеціальністю «Машини і апарати харчових виробництв». З 1963 по 1965 рік пропрацював на Смілянському цукровому комбінаті інженером – теплотехніком, головним механіком, старшим майстром. З 1965 по 1971 рік  - викладач спецдисциплін і креслення Смілянського технікуму харчової промисловості.  Чотири роки працював по направленню райвійськкомату в групі радянських військ в Німеччині. А у 1975 році повернувся до технікуму, де працював на посадах викладача, заступника директора з навчальної роботи та директора технікуму до 2008 року. За сприянням директора Бардадима Віктора Федоровича було побудовано та здано в експлуатацію квартальну котельну, оснащено спортивну мережу: тренажерний зал, сауну, спортивний зал.  Відкрито чотири нові спеціальності: “Організація виробництва”; “Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень”, “Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем”, “Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем”. Обладнано 4 комп’ютерні класи та встановлено комп’ютерну мережу, втілено прогресивні форми навчання. Не одне покоління студентів та викладачів коледжу виховав Віктор Федорович. Його високий професіоналізм, знання та досвід  допомогли багатьом не тільки здобути освіту, а й знайти свій шлях у житті.

Волею смілян був обраний депутатом Смілянської міської ради ХХІ скликання (1990 – 1995 рр.). І на заслуженому відпочинку постійно приділяв увагу людям та розвитку рідного міста. За ініціативи міського голови Олексія  Цибка було створену Раду Старійшин. До Ради ввійшли найавторитетніші, найдосвідченіші особистості, професіонали своєї справи, справжні лідери, заслужені працівники, почесні громадяни нашого міста, серед яких був і Бардадим В.Ф. Нехай добрий, світлий спомин про Віктора Федоровича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, смілян, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Колектив коледжу щиро співчуває рідним та близьким Віктора Федоровича Бардадим з приводу непоправної втрати. Світла пам’ять про нього назавжди лишиться в наших серцях. Сумуємо разом з вами. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять!

фото: 
Українська