Активна студентська тусовка в НУХТі

В останні дні осені Національний університет харчових технологій  презентував для активу студентського самоврядування коледжів проект  «Студентське самоврядування у забезпеченні якості освітньої діяльності закладу вищої освіти».  На семінар-тренінг приїхали представники з десяти коледжів, підпорядкованих університету.

Від нашого навчального закладу на зустрічі були присутні Артем Трамбовецький, голова студентського самоврядування, та його перший заступник Михайло Демченко.

У рамках проведення семінару відбулися зустрічі з представниками адміністрації: першим проректором Володимиром Яровим і директором Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Ігорем Житнецьким, та зі студентським активом НУХТ.

Учасники зустрічі дізналися багато цікавого про структуру університету, організацію навчально-виховного процесу, студентського дозвілля тощо. Важливою і цікавою для всіх стала тема студентських ініціатив, яка спонукала  до конструктивної розмови про започаткування спільних студентських проектів. 

Протягом трьох днів студенти мали змогу познайомитися з матеріально-технічною базою університету. Відвідали кафедру «Хлібопекарських і кондитерський виробів», університетський спорткомплекс.

Цікаво  та пізнавальною стала екскурсія до музею університету, а усвідомлення, що саме зі Смілянських класів веде літочислення Національний університет харчових технологій, переповнювало наших делегатів гордістю та спонукало «тримати марку».

Приємним сюрпризом першого дня став феєрично-красивий захід: вечір факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Учасники семінару потрапили в епіцентр університетської студентської тусовки.

Яскравими спогадами вкарбувалися в пам'ять прогулянки вечірнім Києвом.

Останнього вечора ділилися багатогранним досвідом, вибудовували перспективи розвитку студентського самоврядування, налагоджували місточки дружби між студрадами, реально об'єднуючись у студентську спільноту коледжів Національного університету харчових технологій.

фото: 
Українська