Кращих програмістів готують у нас!

З 2003 року, вже 17 років поспіль, в Смілянському коледжі харчових технологій проходить декада інформатики і комп’ютерних технологій . В цей час проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи, конкурси фахової майстерності, конференції та семінари з новинок в світі інформаційних технологій. 

28 січня традиційно відбувся захід за темою «Кращих програмістів готують у нас». Під час цього цікавого дійства студенти-першокурсники ознайомились з напрямами навчальної та творчої діяльності студентів спеціальності «Комп’ютерні науки». 

Голова фахової комісії В.М. Борщ та завідувач відділення Н.Б. Руденко ознайомили студентів з осбливостями їх майбутньої професії, з фаховими дисциплінами, які будуть вивчати, з викладачами, також вмотивовували до участі в житті громади програмістів коледжу. 

Весело і завзято пройшов брейн-ринг між двома командами, в якому найкмітливіші учасники отримали цікаві заохочувальні призи. 

Дієві поради та цікаві настанови першокурсники отримали від старших товаришів, кращих студентів 4 курсу Демченка Михайла та Яременко Анастасії.

Кульмінацією виховного заходу стало виконання гімну спеціальності "Комп'ютерні науки" всіма учасниками заходу.

фото: 
Українська