Декада комісії інформатики і комп'ютерних технологій

З  27 січня по 7 лютого в Смілянскому коледжі харчових технологій НУХТ традиційно бурхливо прогреміла декада фахової комісії інформатики і комп’ютерних технологій. Вже стало доброю традицією, що під час декади протягом двох тижнів серед майбутніх програмістів–студентів спеціальності “Комп’ютерні науки” вирували справжні пристрасті та дух змагання.

Цьогоріч студенти активно брали участь у пізнавально-розважальних заходах та конкурсах. Майбутні ІТ-шники змагалися в мистецтві програмування, демонстрували свою майстерність у швидкісній збірці комп’ютера, відбивали знаки на швидкість, відповідально і творчо підійшли до розробки тематичних презентацій ”Соціальні мережі в моєму житті”. А під час конкурсу з комп'ютерної графіки та дизайну продемострували майстерність, власний стиль, навички використання прикладних програм при створенні логотипу відділення комп'ютерно-інтегрованих технологій та адміністрування. На кожному кункурсі відчувалися - конкуренція, бажання продемонструвати усі свої знання, вміння та навички  і, безумовно, жага до перемоги. При підведенні підсумків декади переможці та учасники фахових конкурсів і олімпіад були нагороджені грамотами та призами.

Кульмінацією свята стала церемонія посвяти першокурсників у програмісти, яку провели їх старші товариші - студенти 4 курсу. День 7 лютого став знаменним у житті першокурсників спеціальності "Комп'ютерні науки" - відтепер вони справжні учасники громади програмістів нашого коледжу.

Дякуємо всім за участь і допомогу в проведенні декади!

Запрошуємо студентів взяти активну участь у декаді наступного навчального року.

фото: 
Українська