Вітаємо зі святом 1 вересня!

Шановні колеги, дорогі студенти та батьки!

Вітаємо зі святом 1 вересня! Усім, хто в цей День прийде до коледжу здобувати знання, бажаємо успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочемо привітати зі святом дорогих першокурсників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань в коледжі стануть міцною основою подальшого навчання та розбудови успішної кар’єри.

Щира вдячність вам, дорогі викладачі, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як формування професійних компетентностей майбутніх фахівців в складних умовах сьогодення. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних студентів.

Шановні батьки, щиро вітаємо вас з Днем знань! Дякуємо вам за вибір саме нашого закладу освіти.  Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.

Тож нехай перший дзвоник відізветься в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

З повагою, дирекція коледжу.

фото: 
Українська