Спортивно-масова робота

Спортивна база коледжу нараховує 4 спортивні зали (ігровий, тренажерний, тенісний та зал боротьби), а також заняття проводяться на стадіоні «Авангард».

Успішно працюють секції з футболу (керівник – Могилевський М.Ф., викладач-методист), волейболу (керівник – Савченко О.О.), баскетболу (керівник – Петренко І.В.), кульової стрільби (керівник – Плюта О.І.) клуб із дзюдо «Олімпійські надії» (керівник – Береговенко В.І., викладач вищої категорії, кандидат у майстри спорту з дзюдо).

Студенти коледжу були неодноразовими переможцями та призерами міжнародних, обласних, міських турнірів та змагань.

Якименко Роман – бронзовий призер міжнародного турніру з дзюдо, бронзовий призер чемпіонату України з самбо, переможець відкритого чемпіонату області з бойового самбо.

Павленко Сергій – чемпіон України по версії WPA з пауерліфтингу серед юнаків в м. Миколаїв та переможець в чемпіонаті Європи у складі збірної України.

Підгорний Артем – призер чемпіонату області з армреслінгу, бронзовий призер загальноуніверситетського чемпіонату з армреслінгу в НУХТ.

Волошин Олександр – бронзовий призер чемпіонату з армреслінгу в НУХТ.

Мірошник Альона – бронзовий призер чемпіонату області з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Команда з міні-футболу – срібний призер чемпіонату області серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, учасники кубку ректора НУХТ з міні-футболу.

В 2016 – 2017 навчальному році студенти нашого коледжу мають ряд гарних спортивних досягнень.

 Так студент групи КВП15 Артем Ткаченко займаючись у міському спортивному клубі греблею на байдарках і каное, ставав неодноразовим переможцем та призером обласних та всеукраїнських змагань і був запрошений для підвищення спортивної майстерності до спортивного клубу міста Харкова.

 Студентка групи ВХК15 Євгенія Яременко тренується спортивними єдиноборствами в клубі «ММА Pride» . В цьому навчальному році Євгенія стала призером чемпіонату України в м. Черкаси та призером чемпіонату Європи в м. Трускавець з хортингу серед дівчат 15-16 років.

 Успішним був навчальний рік і для тенісистів коледжу. На І обласних спортивних іграх серед технікумів, коледжів студент групи ОМР15 Анатолій Фрунзе, став переможцем в особистій першості серед юнаків. Збірна команда Смілянського коледжу харчових технологій з настільного тенісу в складі: А.Фрунзе та Ю. Миколенко ВХК14 зайняла ІІ місце на цих обласних змаганнях.

 Волейбол у Смілянському коледжі харчових технологій є одним із найулюбленіших видів спорту. Вихованці спортивної секції з волейболу у складі збірних команд дівчат і юнаків ставали призерами обласної Спартакіади серед технікумів та коледжів. В цьому році збірна команда юнаків, набираючись досвіду, взяла участь у відкритій першості м. Сміла серед дорослих, а також дійшла до півфіналу на І обласних спортивних іграх серед технікумів, коледжів.

 Кращі волейболісти коледжу: Е. Василюк ОКС15, В. Дімідов МЕХ15, Н.Жильцов КВП15, М. Панченко МЕХ16, А. Білоус ОКС14, Р. Батеха ОКС13 залучалися до тренувань зі збірної м. Сміла серед дорослих.

 Основний склад збірної команди дівчат коледжу - студентки першого курсу. Збірна протягом року провела ряд товариських зустрічей з кращими командами шкіл м. Сміла, із збірною школярів міста та командою ДЮСШ м. Кам’янка. В цьому складі команда дівчат вперше змагалася на І обласних спортивних іграх серед технікумів, коледжів у м. Черкаси і показавши змістовну гру одержала схвальні відгуки. В складі команди: В.Косенко ВХК14, К.Боркунова ПСК16, А. Яременко ПСК16, В. Борщ ВХК16, М. Вороніна ОРГ16, М. Кельвич МД16, М. Денисенко МД16, Ю. Прохоренко ПСК14.

 Збірні команди коледжу юнаків і дівчат з волейболу є кращими в місті серед спортсменів цього віку.

 Всі бажаючі студенти мали змогу підвищувати спортивну майстерність в секціях: з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, шашок і шахів, боротьби дзюдо та кульової стрільби. Було проведено цілий ряд змагань з цих видів спорту, а також оздоровчі заходи: «Години здоров’я», туристичні покази вихідного дня, лижні збори, пам’ятні турніри за участю студентів-випускників та інше.