Новини коледжу

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

17 листопада – Міжнародний день студента – особливий день для студентів всього світу. Це свято справжньої студентської солідарності, що не має меж та кордонів, зближує та об’єднує молодих людей на усіх континентах.

Педагогічна рада

13 листопада відбулося засідання вищого колегіального органу Смілянського коледжу харчових технологій - педагогічної ради, яке розпочав директор коледжу О.І. Хоменко із привітання іменинників та виставлення акцентів на стратегії розвитку коледжу.

Результати конкурсів з української мови та літератури

Щорічно студенти Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ - активні учасники мовних та літературних конкурсів. У листопаді таких конкурсів відбулося два: Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика та Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Кубок міста з футболу!

8 листопада на стадіоні «Авангард» відбувся фінал Кубку з футболу м. Сміла 2019 року. Команда «СКХТ НУХТ» (тренер Могилевський Микола Федорович) перемогла з рахунком 2:0 команду ДНЗ "Смілянський ЦППРК".

Радіодиктант національної єдності

Напередодні Дня української писемності та мови, а також 95  - річниці Українського радіо, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 8 листопада студентство та викладачі коледжу долучилися до щорічного Всеукраїнського флешмобу -  радіодиктанту національної єдності. Сподіваємося на гарні результати та з нетерпінням очікуємо оголошення підсумків нашої роботи. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу