Новини коледжу

Дорогі викладачі, співробітники, студенти!

Дорогі викладачі, співробітники, студенти!
Сердечно вітаю вас з Днем захисника України, Покровою пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва - святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Конференція з технологічної практики з менеджменту

В Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулась конференція з технологічної практики студентів спеціальності 073 «Менеджмент».

Ювілейна 135-а осінь завітала до нашого коледжу.

Колектив готувався  до неї заздалегідь. Найяскравішими ювілейними проектами стали: реконструкція студентами епохи графів Бобринський і фото сесія цього дійства (автори проекту Alexander Slepcowski та Олена Кикоть),  вітальний відеофлешмоб від випускників (автори проекту Ольга Подобна та Ірина Зайцева) - теплі слова вдячності, приємні спогади та щирі побажання процвітання і розвитку рідній Alma Mater лунали з кожного відео, яке прислали випускники.

Нам 135!

Дорога родино СКХТ НУХТ!

Щиро вітаю всіх нас  з ювілеєм нашої alma mater! 135 років силами багатьох поколінь працівників та студентів розбудовувався наш коледж, формувався його позитивний імідж та авторитет. І сьогодні цю складну і напружену роботу продовжують педагогічний та студентський колективи, батьки, роботодавці та партнери. Тож, щиросердно бажаю всім нам  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів, наснаги і невичерпної енергії.

Практичне навчання - складова професійної підготовки фахівця-технолога

Практичне навчання відіграє важливу роль в освітньому процесі, адже надає можливість студентам реалізувати себе в умовах виробництва.

Міжнародний день студентського спорту в коледжі

До Міжнародного дня студентського спорту у Смілянському коледжі харчових технологій проведено Годину здоров’я для студентів І курсу та всіх бажаючих.

Шлях Кобзаря

Студенти Смілянського коледжу харчових технологій, активні учасники Молодіжного клубу «Крок до успіху», отримали подарунок з нагоди 135-річного ювілею коледжу від наших добрих друзів та партнерів, спеціалістів Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – екскурсійну подорож до історичного місця «Шлях Кобзаря» у місто Канів.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу