Новини коледжу

Роз'яснення щодо роботи закладів освіти у межах правового режиму воєнного стану

24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який підтримано Верховною Радою.

Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року.

Толерантність

До Міжнародного дня людей з інвалідністю проведені години спілкування зі студентами 1 курсу гр. МАШ23 та АКТ23. Мета заходу – формування нульової толерантності до дискримінації та насильства, наголошення на дотриманні прав людини, захисті їх гідності, інтеграції людей з інвалідністю в усі сфери суспільного життя. Адже ставлення до людей з інвалідністю визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Бути поруч із найкращими заради найкращих

5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера, студенти груп МТ/МД23, МТ/МД22, волонтери клубу «НЕбайдужість» та батьки студентів зустрілися зі смілянськими волонтерами. Під час зустрічі були згадані знакові події волонтерського руху коледжу за останні дев’ять років.

Дякуємо, наші мужні і любі!

Студенти груп МТ/МТ23 та КН23, опановуючи на уроках інформатики премудрості графічного дизайну, вчилися створювати дописи та розповіді для соцмереж. Популярна платформа графічного дизайну Canva має для цього різноманітні та зручні інструменти. Всі дописи і розповіді були присвячені сьогоднішньому святу - Дню Збройних сил України! Дякуємо, наші мужні і любі! Зі святом вас!

З Днем збройних сил України!

Любі наші герої! Найщиріші вітання з Днем Збройних сил України! Дякуємо за наші життя і майбутнє, яке ви невпинно виборюєте. Ми віримо у вас, завжди підтримаємо і бажаємо здоров’я та сил! Ви найкращі!

Виховна година: «9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією»

Напередодні 9 грудня, яке відзначається в усьому світі, як Міжнародний день боротьби з корупцією, у СФТК НУХТ проводиться тиждень боротьби з корупцією.

Важливим аспектом в напрямку боротьби проти корупції є вплив на рівень свідомості молоді, на її ставлення до цієї проблеми.

Відкрите семінарське заняття-дослідження з культурології

5 грудня 2023 р. викладачем Чужиновою Т.П. проведено відкрите семінарське заняття-дослідження з культурології на тему "Внесок українців у світову культуру» зі студентами групи ВХК21. Заняття проводилося у формі відеоконференції.

Всесві‌тній день боротьби‌ зі СНІДом

Всесві‌тній день боротьби‌ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Насиллю – НІ! Як не стати аб’юзером.

Продовжується цикл тематичних виховних заходів в межах акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства». Студенти груп КТМ21 та МЕХ21 як онлайн, так і у живому спілкуванні отримали корисну інформацію про види насильства, адміністративну та карну відповідальність за скоєне насилля щодо жінок та дітей. Адже у проявах насильства завжди є кривдник і жертва, і саме кривдник несе відповідальність.

І знову страшна втрата…

Наш клятий ворог, росія, і її божевільний диктатор відібрали молоде життя сміливого захисника, випускника коледжу АНТОНА БУТКЕВИЧА, 08.02.1999 р.н. (група КВП14).

Старший солдат, кулеметник стрілецької роти загинув 28 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Терни, Донецької області. У свої 24 роки мужній і хоробрий Антон віддав життя, щоб стримати наступ ненависного ворога, щоб ми жили спокіно.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу