Новини коледжу

З Днем Державного Прапора України!

Шановні колеги та студентство!
Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України. Для кожної країни прапор - символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності.

Захист грантових робіт

За ініціативи керівництва ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» з метою осучаснення виробництва 10 липня у Смілянському коледжі харчових технологій відбувся захист грантових робіт випускниками спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях».

Захист дипломних проектів групи ОМР15

В Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» групи ОМР15. 

Захист дипломів технологів харчової галузі

24 - 26 червня в Смілянському коледжі харчових технологій Національного університету харчових технологій відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальностей “Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів” та «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Захист дипломних проектів КВП15, ОКС15

18 та 20 -21 червня відбулися захисти дипломних проектів студентами спеціальностей «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» та «Обслуговування комп'ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем».

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу