Новини коледжу

Конкурс на кращу рекламу

23 квітня в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ був проведений «Конкурс на кращу рекламу» серед студентів другого курсу спеціальностей «Маркетинг» та «Менеджмент», під керівництвом викладачів Л.Є. Орленко та Т.К. Чубін.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу!

19 квітня у Кропивницькому інженерному коледжі ЦНТУ завершився V Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії токар, яких проводився під егідою Міністерства освіти і науки України.

XIX Всеукраїнська науково–практична конференція з міжнародною участю 

18 квітня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулась XIX Всеукраїнська науково–практична конференція з міжнародною участю  «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє».

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

18 квітня  у Кропивницькому інженерному коледжі ЦНТУ розпочався п’ятий Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією «токар».

Екологічна акція «Подбай про довкілля»

У Смілі набирає обертів екологічна акція «Подбай про довкілля». Студенти СКХТ НУХТ прийняли естафету від обласних вишів та  долучилися до всесвітнього флешмобу «trashtag».

Вибори голови Ради студентського самоврядування

На Конференції студентів Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій  відбулися вибори голови Ради студентського самоврядування.

Літературна композиція «Жарт»

В Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ студенти не тільки отримують якісну професійну підготовку, а і мають можливість цікаво та змістовно проводити вільний час. Учасники предметних гуртків та клубів за інтересами презентують розробки на різні теми.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу