Рейтингові списки вступників рекомендованих до зарахування за державним замовленням на основі Базової загальної середньої освіти

181 Харчові технології. Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів
Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва Додатковий бал (ПК) Результати вступних екзаменів Заг.  конкурсний бал
Іст. Укр / Мат. Укр. Мова
Петренко Олександра Олександрівна 185,00 42,00 136 180 543,00
Пономарьова Дар'я Костянтинівна 169,00 0,00 196 170 535,00
Сало Оксана Євгеніївна 168,00 0,00 168 170 531,30
Кугій Марія Олександрівна 179,00 26,00 132 190 527,00
Благовісна Вікторія Володимирівна 160,00 0,00 151 170 505,05
Литкіна  Аніта Костянтинівна 143,00 16,00 136 190 485,00
Чередник Анастасія Романівна 163,00 28,00 116 170 477,00
Сегеденко Єлизавета Олександрівна 158,00 0,00 136 170 464,00
Рудікевич Світлана Віталіївна 186,00 0,00 124 130 440,00
Кущовенко Валерія Дмитрівна 156,00 11,00 100 170 437,00
Розумович Анастасія Вадимівна 152,00 0,00 160 100 432,60
Василевська Вікторія Юріївна 137,00 0,00 126 160 423,00
Сізова Владислава Сергіївна 157,00 0,00 104 160 421,00
Санжаровська Анна Віталіївна 161,00 0,00 100 160 421,00
Кириленко Анастасія Олександрівна 145,00 10,00 104 150 409,00
Бабенко Пантелеймон Миколайович 153,00 0,00 120 100 391,65
Лебедько Вероніка Сергіївна 138,00 0,00 100 140 378,00
Кобиленко Валентина Іванівна 130,00 0,00 116 110 373,80
Гуцол Валентина Ігорівна 162,00 0,00 100 100 362,00
Тарасова Крістіна Володимирівна 135,00 0,00 100 100 351,75

 

075 Маркетинг

Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва Додатковий бал (ПК) Результати вступних екзаменів Заг.  конкурсний бал
Іст. Укр / Мат. Укр. Мова
Суховій Анна Романівна 179,00 30,00 185 180 574,00
Козіна Богдана Миколаївна 164,00 30,00 172 190 556,00
Гурома Вікторія Володимирівна 170,00 0,00 155 190 540,75
Шевчук Аліна Василівна 169,00 32,00 160 170 531,00
Ребедайло Ірина Артемівна 171,00 25,00 162 160 518,00
Штанько Лілія Юріївна 180,00 43,00 153 120 496,00
Остапенко Дар'я Юріївна 158,00 0,00 148 190 496,00
Лосяков Михайло Андрійович 157,00 36,00 112 180 485,00
Яворська Марія Михайлівна 170,00 22,00 112 170 474,00
Поліщук Каріна Сергіївна 141,00 0,00 116 180 437,00
Метель Максим Сергійович 136,00 0,00 144 130 410,00
Шестакова Вікторія Вікторівна 153,00 0,00 112 110 393,75
Пасішніченко Владислав Валерійрвич 141,00 0,00 104 140 385,00

 

073 Менеджмент
Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва Додатковий бал (ПК) Результати вступних екзаменів Заг.  конкурсний бал
Іст. Укр / Мат. Укр. Мова
Шоха Ярослав Сергійович 181,00 47,00 185 170 583,00
Герман Ілона Романівна 173,00 25,00 156 180 534,00
Бобошко Марина Олександрівна 173,00 27,00 151 180 531,00
Гнатіва Олександра Андріївна 156,00 18,00 136 190 500,00
Проценко Дар'я Романівна 166,00 42,00 145 120 473,00
Артеменко Елла Вікторівна 155,00 0,00 104 190 449,00
Потеряйко Назар Вікторович 155,00 21,00 112 160 448,00
Шпак Єлизавета Валентинівна 158,00 0,00 102 170 430,00
Люшня Владислав Володимирович 143,00 0,00 132 120 395,00
Карпенко Олександр Володимирович 144,00 0,00 132 110 386,00

 

133 Галузеве машинобудування. Експлуатація та ремонт машин і механізмів

Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва Додатковий бал (ПК) Результати вступних екзаменів Заг.  конкурсний бал
Іст. Укр / Мат. Укр. Мова
Кукуріка Мирослав Олександрович 161,00 21,00 112 195 513,45
Тупицький Владислав Володимирович 149,00 0,00 104 160 433,65
Ткаченко Давид-Олександр Юрійович 133,00 0,00 112 160 405,00
Юрченко Емін Васильович 149,00 0,00 100 140 389,00
Рожок Євгеній Михайлович 139,00 0,00 104 130 373,00
Зарапін Назар Миколайович 142,00 0,00 116 110 368,00
Котенко Олександр Миколайович 149,00 15,00 102 100 366,00
Гаврюшенко  Денис Сергійович 148,00 0,00 108 100 356,00
Бабан Євгеній Юрійович 137,00 0,00 100 110 347,00
Комірний Олександр Олександрович 137,00 0,00 110 100 347,00
Титаренко Роман Рамільович 135,00 0,00 100 100 335,00
Сокуренко Микола Олександрович 133,00 0,00 100 100 333,00
Клочко Даниїл Тарасович 128,00 0,00 100 100 328,00

 

133 Галузеве машинобудування. Комп'ютерні технології в машинобудуванні
Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва Додатковий бал (ПК) Результати вступних екзаменів Заг.  конкурсний бал
Іст. Укр / Мат. Укр. Мова
Зінченко Максим Григорович 168,00 24,00 160 170 522,00
Сафін Валентин  Юрійович 153,00 12,00 160 150 475,00
Цюренко Артем Віталійович 135,00 8,00 144 180 467,00
Білокур Олександр Сергійович 165,00 13,00 110 170 458,00
Заєць Артем Олегович 147,00 21,00 130 160 458,00
Яровенко Артур Вадимович 166,00 0,00 108 150 445,20
Нікітенко Богдан Юрійович 163,00 24,00 100 150 437,00
Савінський Павло Русланович 154,00 21,00 147 100 422,00
Корнієнко Ілля Романович 147,00 0,00 166 100 413,00
Гавриленко Ярослав Ігорович 151,00 8,00 104 150 413,00
Гніденко Артур Юрійович 140,00 0,00 120 150 410,00
Хомук Денис Васильович 142,00 0,00 108 130 399,00
Кукота Дмитро Сергійович 150,00 0,00 124 100 374,00
Кривицький Рубен Максимович 140,00 0,00 122 100 362,00
Кудашев Данило Леонідович 139,00 0,00 120 100 359,00

 

151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва Додатковий бал (ПК) Результати вступних екзаменів Заг.  конкурсний бал Першочерговий
Іст. Укр / Мат. Укр. Мова
Мельніченко  Богдан Іванович 167,00 47,00 181 180 575,00 0
Солошенко Іван Павлович 170,00 40,00 200 160 570,00 0
Чапля  Максим В'ячеславович 168,00 29,00 172 170 539,00 0
Волочай В'ячеслав Максимович 159,00 27,00 172 180 538,00 0
Гончаренко Владіслав 0 170,00 0,00 180 180 530,00 0
Безкровний Андрій Віталійович 156,00 25,00 175 170 526,00 0
Хільченко  Ілля В'ячеславович 158,00 31,00 175 160 524,00 0
Кращий Богдан Романович 158,00 0,00 176 180 514,00 0
Одородько Євгеній Романович 174,00 25,00 160 150 509,00 0
Ганіч Андрій Вікторович 153,00 35,00 160 150 498,00 0
Марченко Владислав Юрійович 151,00 9,00 160 170 490,00 0
Солод Ігор Віталійович 167,00 38,00 165 120 490,00 0
Мехеда Дмитро Євгенійович 146,00 15,00 170 150 481,00 0
Педько Денис Сергійович 154,00 26,00 124 170 474,00 0
Остапюк Дмитро Володимирович 175,00 19,00 170 110 474,00 0
Олексієнко Вадим Ярославович 178,00 0,00 160 110 470,40 0
Завгородній В'ячеслав Валерійович 151,00 23,00 156 130 460,00 0
Гончаров  Володимир Михайлович 149,00 0,00 140 170 459,00 0
Хитенко Руслан Олександрович 174,00 0,00 141 120 456,75 0
Антоненко Максим Володимирович 160,00 0,00 140 150 450,00 0
Федоренко Назарій Владиславович 147,00 0,00 146 150 443,00 0
Чекалов Олександр Сергійович 159,00 21,00 100 160 440,00 0
Горбачов Максим Володимирович 144,00 32,00 100 160 436,00 0
Шамрай Каріна Юріївна 153,00 0,00 151 110 434,70 0
Гулбіс Андріс Михайлович 151,00 0,00 112 150 433,65 0
Кіптілий Данило Дмитрович 141,00 22,00 130 140 433,00 0
Секмедин Олександр Сергійович 145,00 0,00 124 160 429,00 0
Каптенко Олександр Володимирович 147,00 9,00 172 100 428,00 0
Заклунний Ярослав Петрович 144,00 0,00 132 120 396,00 1

 

122 Комп'ютерні науки
Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва Додатковий бал (ПК) Результати вступних екзаменів Заг.  конкурсний бал
Іст. Укр / Мат. Укр. Мова
Бондаревський Андрій Олександрович 186,00 49,00 190 190 615,00
Кононенко Максим Андрійович 174,00 36,00 196 190 596,00
Артеменко Даніїл Андрійович 174,00 38,00 190 130 558,60
Яненко Владислав Сергійович 180,00 25,00 156 170 557,55
Бандурко Сергій Юрійович 171,00 34,00 180 170 555,00
Білозір Максим Васильович 160,00 35,00 175 180 550,00
Нужин Михайло В'ячеславович 173,00 35,00 180 140 528,00
Касьяненко Артем Олександрович 176,00 32,00 160 140 508,00
Заложков Дмитро Андрійович 158,00 28,00 157 160 503,00
Пономаренко Анна Олегівна 175,00 20,00 127 150 495,60
Жорник Артем Дмитрович 156,00 15,00 128 180 479,00
Нагорнюк  Артьом Олегович 167,00 0,00 128 180 475,00
Хижняк Роман Олексійович 161,00 21,00 177 110 469,00
Кістанова Марія Денисівна 157,00 0,00 137 160 454,00
Курченко Максим Вікторович 153,00 16,00 112 170 451,00
Чорна Вероніка Денисівна 158,00 11,00 100 170 439,00
Касяненко Павло Олександрович 160,00 0,00 136 110 426,30
Захарченко Богдан Олександрович 132,00 0,00 104 190 426,00
Ярошенко Віталій Романович 144,00 0,00 100 160 424,20
Міліціян Дмитро Васильович 145,00 17,00 104 120 386,00
Яремчук Олександр Анатолійович 142,00 0,00 100 130 372,00
Волков Олексій Юрійович 127,00 0,00 110 110 347,00

 

Розділ: