Абітурієнту

Результати вступних випробувань для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник"

...

Розділ: 

Права та обов’язки абітурієнта під час проходження вступних випробувань

Процедура допуску до вступного випробування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників.

Абітурієнт обов’язково має одягнути захисну маску так, щоб були покриті рот і ніс, інакше абітурієнт буде НЕДОПУЩЕНИЙ до приміщення, де буде відбуватися вступне випробування.

Абітурієнт буде недопущений до вступного випробування, якщо має підвищену температуру тіла (37,2 ºС) або інші ознаки респіраторного захворювання.

 

При вході до приміщення, де має відбуватися вступне випробування абітурієнт має пройти процедуру ідентифікації: абітурієнт має продемонструвати документ, що посвідчує особу та приспустити маску, для того щоб працівник приймальної комісії міг пересвідчитися, що саме абітурієнт заходить в приміщення для проходження вступного випробування.

Після процедури ідентифікації абітурієнт зобов’язаний одягнути захисну маску.

 

Радимо взяти з собою засоби індивідуального захисту (1-2 захисні маски, дезінфектор для рук). Ви можете покласти їх за свій робочий стіл і скористатися в разі потреби. Пам’ятайте, що змінювати захисну маску рекомендовано  один раз на три години, а також якщо вона забруднилася чи стала вологою. Використану маску необхідно згорнути вдвоє і покласти на край робочого столу. Після завершення роботи над вступним випробовуванням заберіть використані маски й викиньте їх у спеціально відведене місце.

 

 

Абітурієнт МАЄ ПРАВО на:

Підписатися на RSS - Абітурієнту