Абітурієнту

Запрошуємо випускників на основі базової або повної загальної середньої освіти (після 9-го або 11-го класу) на навчання

за освітньо-професійними програмами підготовки фахового молодшого бакалавра:

  • Маркетинг
  • Менеджмент
  • Комп’ютерні науки
  • Галузеве машинобудування
  • Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
  • Харчові технології

 

Терміни вступної кампанії

Перелік документів для вступу

Розклад вступних випробувань

Графік роботи приймальної комісії

До уваги слухачів курсів підготовки до вступу!!!

Відповідно до розділу 5 «Положення про порядок проведення підсумкової атестації випускників підготовчих курсів та успішне закінчення підготовчих курсів Національного університету харчових технологій у 2023 році» результати підсумкової атестації, виставлені за 20-бальною шкалою, переводяться відповідно Таблиці у шкалу від 0 до 10 балів і оприлюднюються на інформаційних стендах Приймальної комісії та сайті коледжу не пізніше дня, наступного після їх отримання і заносяться у Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Права та обов’язки абітурієнта під час проходження вступних випробувань

Процедура допуску до вступного випробування передбачає проходження ідентифікації учасників.

 

При вході до приміщення, де має відбуватися вступне випробування абітурієнт має пройти процедуру ідентифікації: абітурієнт має продемонструвати документ, що посвідчує особу, для того щоб працівник приймальної комісії міг пересвідчитися, що саме абітурієнт заходить в приміщення для проходження вступного випробування.

 

Абітурієнт МАЄ ПРАВО на:

Які ж переваги дає навчання у Смілянському технологічному фаховому коледжі?

Цілий ряд цікавих і вигідних пропозицій в різних сферах виробництва, сервісного обслуговування, соціальній сфері призначені саме для випускника коледжу.

Отже, до переваг навчання в коледжі, можна віднести:

  • Термін навчання, який дозволяє швидше перейти до практики та набути професійної компетентності. А це за умови жорстокої конкуренції на ринку праці – неабияк важливо.
  • Отримання практичних навичок. Велике значення в процесі навчання приділяється практиці – студенти отримують знання і навички, необхідні в роботі. Практичне навчання складає 60% навчального часу. Наш коледж пов’язаний з різними галузями промисловості і товариствами роботодавців, тому у студентів є реальна можливість отримати досвід роботи під час навчання.
  • Освітні програми – ще одна важлива перевага коледжу, вони дозволяють студентам проходити практику і поєднувати роботу з навчанням. Освітні програми розробляються у співпраці з представниками реальних секторів економіки і враховують вимоги сучасного ринку праці. Всі програми мають чітку практичну і професійну спрямованість.
  • Ступенева освіта. Це можливість продовжити навчання за фахом у вишах, починаючи з другого або навіть третього курсу за спорідненою спеціальністю.

А ще сучасне освітнє середовище, можливість одночасного навчання за декількома освітніми програмами, сприяння у працевлаштуванні, цікаве студентське життя.
І це ще не всі переваги навчання у нашому коледжі!

Сторінки

Підписатися на RSS - Абітурієнту