Розклад занять (2020-2021 навчальний рік, 2 семестр)

АКТ20а

Коваленко О.І.

Понеділок

1
Інформатика
Зайцева І.А.
2
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
4
Укр. література
Олійник О.Л.

Вівторок

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
3
Зарубіжна літерат.
Чужинова Т.П.
4


Середа

1
Біологія
Подобна О.П.
2
Укр. література
Олійник О.Л.
3
Математика
Коваленко О.І.
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
4


Четвер

1


Фізична культура
Могилевський М.Ф.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Хімія
Ющенко А.Г.
4
Українська мова
Кулинич Н.І.

П'ятниця

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Захист України
Плюта О.І.
3
Креслення
Чорна Ж.Л.
4


АКТ20б

Мовчан С.В.

Понеділок

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
3
Креслення
Чорна Ж.Л.
4
Українська мова
Демченко О.М.

Вівторок

1
Укр. література
Яковлєва С.В.
2
Біологія
Подобна О.П.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4


Середа

1
Інформатика
Зайцева І.А.
2
Захист України
Плюта О.І.
3
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
Математика
Коваленко О.І.
4


Четвер

1
Фізична культура
Тучинський О.А.


2
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Зарубіжна літерат.
Кикоть О.В.

П'ятниця

1
Укр. література
Яковлєва С.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Хімія
Ющенко А.Г.
4


КТМ20

Капустянська О.М.

Понеділок

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Укр. література
Демченко О.М.
4
Інженерна графіка
Чорна Ж.Л.

Вівторок

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
4


Середа

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Зарубіжна літерат.
Чужинова Т.П.
4
Хімія
Бачмага С.С.

Четвер

1
Інформатика
Сєразєєва В.В.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
Математика
Строгецька В.М.
3
Біологія
Подобна О.П.
4


П'ятниця

1


Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
2
Укр. література
Демченко О.М.
3
Захист України
Плюта О.І.
4


КВП19

Волощук А.М.

Понеділок

1
Електроніка
Заславний В.В.
2
Вища математика
Таценко Г.Т.
3
Метрологія
Мовчан С.В.
4
Технічна механіка
Присяжний В.І.

Вівторок

1
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
2
Українська мова
Кулинич Н.І.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Фізика
Строгецький В.В.
4


Середа

1
Електроніка
Заславний В.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
Українська мова
Кулинич Н.І.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4
Фізична культура
Моцар М.В.

Четвер

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Вища математика
Таценко Г.Т.
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


П'ятниця

1
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
2
Автоматика
Радзієвський Н.Є.
3
Математика
Коваленко О.І.
4


КВП18

Радзієвський Н.Є.

Понеділок

1
Комп.-інтегр.техн.
Кикоть О.М.
2
Монтаж
Куценко М.М.
3
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
4


Вівторок

1
ТАУ
Борщ В.М.
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
2
Автоматизація
Радзієвський Н.Є.
3
Українська мова
Демченко О.М.
4


Середа

1
ТАУ
Борщ В.М.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
Тучинський О.А.
3
Монтаж
Куценко М.М.
4


Четвер

1
Автоматизація
Радзієвський Н.Є.
2
Комп.-інтегр.техн.
Кикоть О.М.
3
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
4


П'ятниця

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
ТАУ
Борщ В.М.
3
Автоматизація
Радзієвський Н.Є.
Українська мова
Демченко О.М.
4


КВП17

Кикоть О.М.

Понеділок

1
Основи проектув.
Мовчан С.В.
2
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Монтаж
Куценко М.М.
4
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.

Вівторок

1
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
Монтаж
Куценко М.М.
2
Монтаж
Куценко М.М.
3
Основи проектув.
Мовчан С.В.
4


Середа

1
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
2
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
4


Четвер

1


2
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Монтаж
Куценко М.М.
4
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.

П'ятниця

1


2
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Пром.контролери
Кикоть О.М.
4


МД20

Самко О.В.

Понеділок

1
Укр. література
Олійник О.Л.
2
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
3
Біологія
Подобна О.П.
4
Математика
Строгецька В.М.


Вівторок

1
Фізична культура
Моцар М.В.
2
Зарубіжна літерат.
Чужинова Т.П.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


Середа

1
Захист України
Плюта О.І.
2
Захист України
Павленко Т.П.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4
Математика
Строгецька В.М.

Четвер

1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
Фізична культура
Моцар М.В.
4
Хімія
Бачмага С.С.

П'ятниця

1
Географія
Юр'єва М.С.
2
Укр. література
Олійник О.Л.
3
Фізика
Ружин В.В.
4


МД19

Орленко Л.Є.

Понеділок

1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
2
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
3
Менеджмент
Гаража В.О.
4


Вівторок

1
Фінанси
Білик Н.В.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Ціноутворення
Білик Н.В.
4


Середа

1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
2
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Фізика
Ружин В.В.

Четвер

1
Статистика
Чубін Т.К.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.

П'ятниця

1
Математика
Строгецька В.М.
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Ціноутворення
Білик Н.В.
Географія
Юр'єва М.С.
4


МД18

Зінченко Т.П.

Понеділок

1


2
Економічний аналіз
Білик Н.В.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Соціологія
Стеблина О.В.
Міжнар.маркетинг
Рибчинська І.Ю.

Вівторок

1
Логістика
Орленко Л.Є.
2
Комунік.діяльність
Орленко Л.Є.
3
Маркетинг
Чубін Т.К.
4


Середа

1


2
Електронна комерція
Орленко Л.Є.
3
Організ.закупівель
Білик Н.В.
4
Українська мова
Яковлєва С.В.

Четвер

1
Соціологія
Стеблина О.В.
2
Логістика
Орленко Л.Є.
3
Комунік.діяльність
Орленко Л.Є.
4


П'ятниця

1
Міжнар.маркетинг
Рибчинська І.Ю.
2
Електронна комерція
Орленко Л.Є.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


МЕХ20

Присяжний В.І.

Понеділок

1
Зарубіжна літерат.
Чужинова Т.П.
2
Фізична культура
Моцар М.В.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4
Математика
Коваленко О.І.

Вівторок

1
Інформатика
Тарасюк В.В.
2
Укр. література
Демченко О.М.
3
Біологія
Подобна О.П.
4


Середа

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
3
Захист України
Плюта О.І.
4
Історія: Україна і світ
Самко О.В.


Четвер

1
Фізична культура
Моцар М.В.
Математика
Коваленко О.І.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Хімія
Бачмага С.С.
4


П'ятниця

1
Укр. література
Демченко О.М.
2
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


МЕХ19

Юр'єва М.С.

Понеділок

1
Технічна механіка
Капустянська О.М.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


Вівторок

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Допуски і вимірюв.
Присяжний В.І.
Фізика
Строгецький В.В.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4


Середа

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Математика
Коваленко О.І.
3
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
4


Четвер

1
Вища математика
Таценко Г.Т.
2
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Технічна механіка
Капустянська О.М.
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
4
Допуски і вимірюв.
Присяжний В.І.

П'ятниця

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
3
Технічна механіка
Капустянська О.М.
4


МЕХ18/20

Борщ В.Г.

Понеділок

1
Технічна механіка
Капустянська О.М.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.

Вівторок

1
Насоси, компресори
Корчак О.І.
2
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
3
Фізичне виховання
Моцар М.В.
4
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.

Середа

1
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.
2
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
3
Надійність машин
Присяжний В.І.
4
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.

Четвер

1
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
2
Надійність машин
Присяжний В.І.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.
4
Допуски і вимірюв.
Присяжний В.І.

П'ятниця

1
Насоси, компресори
Корчак О.І.
2
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
3
Технічна механіка
Капустянська О.М.
4


МЕХ18

Борщ В.Г.

Понеділок

1


2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.

Вівторок

1
Насоси, компресори
Корчак О.І.
2
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
3
Фізичне виховання
Моцар М.В.
4
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.

Середа

1
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.
2
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
3
Надійність машин
Присяжний В.І.
4
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.

Четвер

1
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
2
Надійність машин
Присяжний В.І.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Монтаж та налагодж.
Борщ В.Г.
4


П'ятниця

1
Насоси, компресори
Корчак О.І.
2
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
3


4


МЕХ17

Гоцька О.О.

Понеділок

1
Ремонт
Борщ В.Г.
2
Будова
Присяжний В.І.
3
Тех. засоби
Борщ В.Г.
4


Вівторок

1
Автоматизація
Кикоть О.М.
2
Економіка
Гаража В.О.
3
Ремонт
Борщ В.Г.
4


Середа

1
Будова
Присяжний В.І.
2
Управління якістю
Крупенко Я.С.
3
Ремонт
Борщ В.Г.
4


Четвер

1
Будова
Присяжний В.І.
2
Ремонт
Борщ В.Г.
3
Тех. засоби
Борщ В.Г.
Економіка
Гаража В.О.
4


П'ятниця

1
Автоматизація
Кикоть О.М.
2
Економіка
Гаража В.О.
3
Будова
Присяжний В.І.
4


ОКС19

Подобна О.П.

Понеділок

1
Українська мова
Демченко О.М.
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
2
Електроніка
Заславний В.В.
3
Вища математика
Коваленко О.І.
4
Метрологія
Мовчан С.В.

Вівторок

1
Технічна механіка
Присяжний В.І.
2
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
3
Фізика
Строгецький В.В.
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4


Середа

1
Вища математика
Коваленко О.І.
Математика
Коваленко О.І.
2
Електроніка
Заславний В.В.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.

Четвер

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Українська мова
Демченко О.М.
4


П'ятниця

1
Автоматика
Радзієвський Н.Є.
2
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4


ОКС18

Яковлєва С.В.

Понеділок

1
Проектування
Радзієвський Н.Є.
2
Автоматизація
Кикоть О.М.
3
СПЗ
Заславний В.В.
4
Українська мова
Яковлєва С.В.


Вівторок

1
Схемотехніка
Заславний В.В.
2
ТАУ
Борщ В.М.
СПЗ
Заславний В.В.
3
Проектування
Радзієвський Н.Є.
4


Середа

1
Автоматизація
Кикоть О.М.
2
ТАУ
Борщ В.М.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


Четвер

1
СПЗ
Заславний В.В.
2
Схемотехніка
Заславний В.В.
3


Автоматизація
Кикоть О.М.
4


П'ятниця

1
ТАУ
Борщ В.М.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
4


ОКС17

Стеблина О.В.

Понеділок

1
Економіка
Чубін Т.К.
2
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
3
Прогр.забезпечення
Кикоть О.М.
4


Вівторок

1
Економіка
Чубін Т.К.
2
Мікропроц.системи
Заславний В.В.
Прогр.забезпечення
Кикоть О.М.
3
СПЗ
Заславний В.В.
4


Середа

1
Економіка
Чубін Т.К.
2
Пром.контролери
Кикоть О.М.
3
Прогр.забезпечення
Кикоть О.М.
4


Четвер

1
Прогр.забезпечення
Кикоть О.М.
2
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
3
СПЗ
Заславний В.В.
4


П'ятниця

1
СПЗ
Заславний В.В.
2
Мікропроц.системи
Заславний В.В.
3
Економіка
Чубін Т.К.
4


ОМР19

Тучинський О.А.

Понеділок

1


2
Вища математика
Строгецька В.М.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.

Вівторок

1
Технічна механіка
Капустянська О.М.
2
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4


Середа

1
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


Четвер

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Допуски і вимірюв.
Капустянська О.М.
3
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
Технічна механіка
Капустянська О.М.
4
Фізика
Строгецький В.В.
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

П'ятниця

1
Допуски і вимірюв.
Капустянська О.М.
Математика
Строгецька В.М.
2
Технічна механіка
Капустянська О.М.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4


ОМР18

Строгецька В.М.

Понеділок

1
Тех. засоби
Присяжний В.І.
2
Системи ЧПК
Капустянська О.М.
3
Тех. оснащення
Капустянська О.М.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

Вівторок

1
Тех.машинобудування
Гоцька О.О.
2
Системи ЧПК
Капустянська О.М.
3
Тех. оснащення
Капустянська О.М.
4


Середа

1


2
Тех. засоби
Присяжний В.І.
3
Тех. оснащення
Капустянська О.М.
4
Українська мова
Олійник О.Л.
Основи обробки
Гоцька О.О.

Четвер

1
Основи обробки
Гоцька О.О.
2
Тех.машинобудування
Гоцька О.О.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


П'ятниця

1
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
2
Основи обробки
Гоцька О.О.
3
Тех.машинобудування
Гоцька О.О.
4


ОМР17

Чорна Ж.Л.

Понеділок

1


2
Технологія складання
Гоцька О.О.
3
Тех.машинобудування
Гоцька О.О.
4
Тех.основи прогр.
Капустянська О.М.

Вівторок

1


2
Тех.машинобудування
Гоцька О.О.
3
Технологія складання
Гоцька О.О.
4
Тех.основи прогр.
Капустянська О.М.

Середа

1
Тех.основи прогр.
Капустянська О.М.
2
Тех.основи прогр.
Капустянська О.М.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
4


Тех. засоби
Присяжний В.І.

Четвер

1
Економіка
Орленко Л.Є.


2
Управління якістю
Крупенко Я.С.
3
Тех.машинобудування
Гоцька О.О.
4


П'ятниця

1
Тех.машинобудування
Гоцька О.О.
2
Тех. засоби
Присяжний В.І.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
4


ОРГ20

Білик Н.В.

Понеділок

1
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
2
Зарубіжна літерат.
Чужинова Т.П.
3
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
4
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.

Вівторок

1
Укр. література
Демченко О.М.
2
Фізика
Ружин В.В.
3
Хімія
Ющенко А.Г.
4


Середа

1
Захист України
Плюта О.І.
2
Захист України
Павленко Т.П.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Математика
Таценко Г.Т.

Четвер

1


Фізична культура
Тучинський, Моцар
2
Укр. література
Демченко О.М.
3
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
Математика
Таценко Г.Т.
4
Біологія
Подобна О.П.

П'ятниця

1
Інформатика
Зайцева І.А.
2
Географія
Юр'єва М.С.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


ОРГ19

Бардадим А.Ю.

Понеділок

1
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Математика
Таценко Г.Т.
4


Вівторок

1
Менеджмент
Гаража В.О.
2
Фінанси
Білик Н.В.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4


Середа

1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Математика
Таценко Г.Т.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

Четвер

1
Менеджмент
Гаража В.О.
2
Гроші і кредит
Чубін Т.К.
3
Математика
Таценко Г.Т.
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.

П'ятниця

1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
2
Податкова система
Білик Н.В.
3
Географія
Юр'єва М.С.
Фінанси
Білик Н.В.
4


ОРГ18

Демченко О.М.

Понеділок

1
Психологія
Стеблина О.В.
2
Маркетинг
Чубін Т.К.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Менеджмент
Гаража В.О.

Вівторок

1


2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
3
Менеджмент
Гаража В.О.
4


Середа

1
Українська мова
Демченко О.М.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
Тучинський О.А.
3
Маркетинг
Чубін Т.К.
4
Менеджмент
Гаража В.О.

Четвер

1


2
Комерційне право
Харченко Ю.А.
3
Організація в-ва
Чубін Т.К.
4
Маркетинг
Чубін Т.К.

П'ятниця

1
Комерційне право
Харченко Ю.А.
Маркетинг
Чубін Т.К.
2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
3
Українська мова
Демченко О.М.
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4


ПСК20

Сокол Р.М.

Понеділок

1
Укр. література
Кулинич Н.І.
2
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
4
Біологія
Подобна О.П.

Вівторок

1
МТЗ КІТ
Зайцева І.А.
Сєразєєва В.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Укр. література
Кулинич Н.І.
4


Середа

1
Українська мова
Яковлєва С.В.
2
Зарубіжна літерат.
Чужинова Т.П.
3
Хімія
Ющенко А.Г.
4


Історія: Україна і світ
Самко О.В.

Четвер

1
Математика
Коваленко О.І.
Фізична культура
Тучинський, Моцар
2
Іноземна мова
Кикоть О.В.
3
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
4


П'ятниця

1
Захист України
Плюта О.І.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Вступ до фаху
Тарасюк В.В.
4


ПСК19

Шимчук Л.М.

Понеділок

1
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
Українська мова
Демченко О.М.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.

Вівторок

1
Економіка
Чубін Т.К.
2
Комп. мережі
Ніколаєнко О.О.
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Дискретна матем.
Коваленко О.І.
4


Середа

1
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
Сєразєєва В.В.
2
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Українська мова
Демченко О.М.
4


Четвер

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Теорія алгоритмів
Тарасюк В.В.
4


П'ятниця

1
Операційні системи
Тарасюк В.В.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
4


ПСК18

Зайцева І.А.

Понеділок

1
Вища математика
Коваленко О.І.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Організ. баз даних
Зайцева І.А.
4
Чисельні методи
Строгецький В.В.

Вівторок

1
Теорія ймовірності
Строгецька В.М.
2
Комп. схемотехніка
Сокол Р.М.
3
ООП
Шимчук Л.М.
4
Чисельні методи
Строгецький В.В.

Середа

1


2
ООП
Шимчук Л.М.
3
Організ. баз даних
Зайцева І.А.
4
Чисельні методи
Строгецький В.В.

Четвер

1


2
Комп. схемотехніка
Сокол Р.М.
3
Вища математика
Коваленко О.І.
4
Теорія ймовірності
Строгецька В.М.

П'ятниця

1


2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Організ. баз даних
Зайцева І.А.
4


ПСК17

Сєразєєва В.В.

Понеділок

1
Web-технології
Сокол Р.М.
2
Методи та СШІ
Зайцева І.А.
Сокол Р.М.
3
ТЗІ
Ніколаєнко О.О.
Шимчук Л.М.
4


Вівторок

1
Web-технології
Сокол Р.М.
2
Адміністрування
Заїченко М.Г.
ТЗІ
Ніколаєнко О.О.
3
Економіка
Ляшенко Л.С.
4


Середа

1
Економіка
Ляшенко Л.С.
2
Методи та СШІ
Зайцева І.А.
3
РКСЗ
Борщ В.М.
Шимчук Л.М.
4


Четвер

1
ТЗІ
Ніколаєнко О.О.
2
Адміністрування
Заїченко М.Г.
3
Web-технології
Сокол Р.М.
4


П'ятниця

1
Адміністрування
Заїченко М.Г.
2
Методи та СШІ
Зайцева І.А.
3
РКСЗ
Борщ В.М.
4


ВЦР20

Моцар М.В.

Понеділок

1
Укр. література
Яковлєва С.В.
2
Інформатика
Тарасюк В.В.
3
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
4
Хімія
Бачмага С.С.

Вівторок

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Фізика
Ружин В.В.
4


Середа

1
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.
2
Фізична культура
Моцар М.В.
Математика
Строгецька В.М.
3
Біологія
Подобна О.П.
4
Зарубіжна літерат.
Чужинова Т.П.

Четвер

1
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Фізична культура
Моцар М.В.
3
Мікробіологія
Дем'яненко О.В.
4


П'ятниця

1
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.


2
Укр. література
Яковлєва С.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4


ВЦР19

Васюра П.А.

Понеділок

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Фізика
Ружин В.В.
3
Осн.підприємн.діял.
Лапшин Н.О.
4
Українська мова
Кулинич Н.І.


Вівторок

1
Хімія сировини
Глухова Н.В.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Креслення
Присяжний В.І.
4


Середа

1
Технологія цукру
Васюра П.А.
2
Математика
Строгецька В.М.
Хімія
Бачмага С.С.
3
Хімія
Бачмага С.С.
4


Четвер

1
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Українська мова
Кулинич Н.І.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.

П'ятниця

1
Технологія цукру
Васюра П.А.
2
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
3
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
4


ВЦР17

Дем'яненко О.В.

Понеділок

1
Технологія крохмалю
Заславна В.О.
2
Метрологія
Крупенко Я.С.
3
Економіка
Білик Н.І.
4


Вівторок

1


Менеджмент
Харченко Ю.А.
2
Автоматизація
Мовчан С.В.
3
Інтенсифікація
Глухова Н.В.
4


Середа

1
Технологія крохмалю
Заславна В.О.
2
Економіка
Білик Н.І.
3
Менеджмент
Харченко Ю.А.
4


Четвер

1
Економіка
Білик Н.І.
2
Автоматизація
Мовчан С.В.
3
Економіка
Білик Н.І.
4
Технологія крохмалю
Заславна В.О.


П'ятниця

1
Автоматизація
Мовчан С.В.
2
Тех. розрахунки
Васюра П.А.
3
Метрологія
Крупенко Я.С.
4


ВХК20

Заславна В.О.

Понеділок

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Укр. література
Олійник О.Л.
4
Фізична культура
Могилевський М.Ф.

Вівторок

1
Біологія
Подобна О.П.
2
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4


Середа

1
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
3
Укр. література
Олійник О.Л.
4
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.

Четвер

1


Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
2
Математика
Строгецька В.М.
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
3
Зарубіжна літерат.
Кикоть О.В.
4
Мікробіологія
Дем'яненко О.В.

П'ятниця

1
Хімія
Бачмага С.С.
2
Фізика
Ружин В.В.
3


4


ВХК19

Глухова Н.В.

Понеділок

1
Математика
Таценко Г.Т.
2
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
3
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
4


Вівторок

1
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Креслення
Чорна Ж.Л.
4


Середа

1
Хімія
Бачмага С.С.
2
Хімія
Бачмага С.С.
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Фізична культура
Моцар М.В.
4
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.

Четвер

1
Фізика
Ружин В.В.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
Математика
Таценко Г.Т.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4
Осн.підприємн.діял.
Рибчинська І.Ю.

П'ятниця

1
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
2
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.


4


ВХК18/20

Бачмага С.С.

Понеділок

1
Проектування
Лісіцина Л.І.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
3
ТХК
Заславна В.О.
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
4
Тех.обладнання
Чорний І.О.

Вівторок

1
Тех.обладнання
Чорний І.О.
2
Комп. техніка та ОПЗ
Зайцева І.А.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


Середа

1
Тех.обладнання
Чорний І.О.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
3
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
4
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.

Четвер

1
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
2
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
3
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
4


П'ятниця

1
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Комп. техніка та ОПЗ
Зайцева І.А.
Проектування
Лісіцина Л.І.
4


ВХК18

Бачмага С.С.

Понеділок

1
Проектування
Лісіцина Л.І.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
3
ТХК
Заславна В.О.
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
4
Тех.обладнання
Чорний І.О.

Вівторок

1
Тех.обладнання
Чорний І.О.
2
Комп. техніка та ОПЗ
Зайцева І.А.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


Середа

1
Тех.обладнання
Чорний І.О.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
3
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
4


Четвер

1
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
2
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
3
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
4


П'ятниця

1


2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Комп. техніка та ОПЗ
Зайцева І.А.
Проектування
Лісіцина Л.І.
4


ВХК17

Дем'яненко О.В.

Понеділок

1
Економіка
Білик Н.І.
2
Інтенсифікація
Лісіцина Л.І.
3
Харч.концентрати
Дем'яненко О.В.
4


Вівторок

1


2
Метрологія
Глухова Н.В.
3
Автоматизація
Кикоть О.М.
4
Економіка
Білик Н.І.

Середа

1
Економіка
Білик Н.І.
2
Інтенсифікація
Лісіцина Л.І.
3
Метрологія
Глухова Н.В.
4
Автоматизація
Кикоть О.М.

Четвер

1
Харч.концентрати
Дем'яненко О.В.
2
Економіка
Білик Н.І.
3
Менеджмент
Гаража В.О.


4


П'ятниця

1
Харч.концентрати
Дем'яненко О.В.


2
Автоматизація
Кикоть О.М.
3
Менеджмент
Гаража В.О.
4