Розклад занять (2020-2021 навчальний рік, 1 семестр)

АКТ20а

Коваленко О.І.

Понеділок

1
Захист України
Плюта О.І.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
3
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
4


Вівторок

1


Фізична культура
Могилевський М.Ф.
2
Хімія
Ющенко А.Г.
Географія
Юр'єва М.С.
3
Математика
Коваленко О.І.
4
Виховна година

Середа

1
Укр. література
Олійник О.Л.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
3
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
4
Біологія
Подобна О.П.

Четвер

1
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
2
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
3
Українська мова
Кулинич Н.І.
4
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.

П'ятниця

1
Укр. література
Олійник О.Л.
Фізика
Строгецький В.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4


АКТ20б

Мовчан С.В.

Понеділок

1
Українська мова
Демченко О.М.
2
Захист України
Плюта О.І.
3
Інформатика
Зайцева І.А.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.


Вівторок

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Укр. література
Яковлєва С.В.
4
Виховна година

Середа

1
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
2
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Інформатика
Зайцева І.А.
4


Четвер

1
Географія
Юр'єва М.С.
Хімія
Ющенко А.Г.
2
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Фізична культура
Тучинський О.А.
4
Громадянська освіта
Стеблина О.В.

П'ятниця

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Фізика
Строгецький В.В.
Укр. література
Яковлєва С.В.
3
Біологія
Подобна О.П.
4


КТМ20

Капустянська О.М.

Понеділок

1
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Захист України
Плюта О.І.

Вівторок

1
Українська література
Демченко О.М.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Виховна година

Середа

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Інформатика
Сєразєєва В.В.
4
Географія
Юр'єва М.С.


Четвер

1
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
2
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
3
Біологія
Подобна О.П.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.


П'ятниця

1
Фізика
Строгецький В.В.
Українська література
Демченко О.М.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3


Хімія
Бачмага С.С.
4


КВП19

Волощук А.М.

Понеділок

1
Процеси і апарати
Корчак О.І.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Комп.проектування
Чорна Ж.Л.
4
Комп.проектування
Чорна Ж.Л.


Вівторок

1
Електротехніка
Волощук А.М.
2
Осн. метрології
Мовчан С.В.
3
Загальна технологія
Глухова Н.В.
4
Виховна година

Середа

1
Захист України
Плюта О.І.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Біологія
Подобна О.П.
Фізична культура
Моцар М.В.
4
Процеси і апарати
Корчак О.І.
Осн. метрології
Мовчан С.В.

Четвер

1
Електротехніка
Волощук А.М.
Загальна технологія
Глухова Н.В.
2
Фізична культура
Моцар М.В.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.

П'ятниця

1
Українська мова
Кулинич Н.І.
2
Електротехніка
Волощук А.М.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


КВП18

Радзієвський Н.Є.

Понеділок

1
Охорона праці
Волощук А.М.
2
Філософія
Стеблина О.В.
3
Автоматиз.електроп.
Волощук А.М.
4


Вівторок

1


2
Люд.-маш.інтерфейс
Радзієвський Н.Є.
3
Тех. засоби
Кикоть О.М.
4
Виховна година

Середа

1
Філософія
Стеблина О.В.
Соціологія
Юр'єва М.С.
2
Тех. засоби
Кикоть О.М.
3
Автоматиз.електроп.
Волощук А.М.
4


Четвер

1
Тех. засоби
Кикоть О.М.
2
Люд.-маш.інтерфейс
Радзієвський Н.Є.
Автоматиз.електроп.
Волощук А.М.
3
Охорона праці
Волощук А.М.
4
Іноземна мова
Зінченко Т.П.

П'ятниця

1
Люд.-маш.інтерфейс
Радзієвський Н.Є.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
Тучинський О.А.
3
Соціологія
Юр'єва М.С.
4


КВП17

Кикоть О.М.

Понеділок

1
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
2
Осн.проектування
Мовчан С.В.
3
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
4
Курсове
проектування

Вівторок

1
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
2
Автоматизація
Кикоть О.М.
3
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
4
Виховна година

Середа

1
Експлуатація
Радзієвський Н.Є.
2
Осн.проектування
Мовчан С.В.
3
Автоматизація
Кикоть О.М.
4


Четвер

1


2
Монтаж
Куценко М.М.
Автоматизація
Кикоть О.М.
3
Пром. контролери
Кикоть О.М.
4
Осн.проектування
Мовчан С.В.
Пром. контролери
Кикоть О.М.

П'ятниця

1
Автоматизація
Кикоть О.М.
2
Монтаж
Куценко М.М.
3
Пром. контролери
Кикоть О.М.
4
Курсове
проектування

МД20

Самко О.В.

Понеділок

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Фізика
Ружин В.В.
Географія
Юр'єва М.С.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4
Фізична культура
Моцар М.В.
Укр. література
Олійник О.Л.

Вівторок

1
Біологія
Подобна О.П.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4
Виховна година

Середа

1
Фізична культура
Моцар М.В.
2
Укр. література
Олійник О.Л.
3
Захист України
Павленко Т.П.
4
Захист України
Плюта О.І.

Четвер

1
Інформатика
Сєразєєва В.В.
2
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Хімія
Бачмага С.С.


П'ятниця

1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
2
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


МД19

Орленко Л.Є.

Понеділок

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
2
Вступ до спец.
Орленко Л.Є.
3
Діловодство
Орленко Л.Є.
4
Географія
Юр'єва М.С.

Вівторок

1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Організ.-правові осн.
Харченко Ю.А.
4
Виховна година

Середа

1
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.
2
Етика
Орленко Л.Є.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4
Мікроекономіка
Чубін Т.К.

Четвер

1
Мікроекономіка
Чубін Т.К.
Фізична культура
Тучинський, Моцар
2
Осн.інновац.діяльн.
Харченко Ю.А.
3
Діловодство
Орленко Л.Є.
4
Етика
Орленко Л.Є.
Організ.-правові осн.
Харченко Ю.А.

П'ятниця

1


Біологія
Подобна О.П.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Фізика
Ружин В.В.
4


МД18

Зінченко Т.П.

Понеділок

1


2
Охорона праці
Волощук А.М.
3
Розробл. товару
Гаража В.О.
4
Маркетинг
Чубін Т.К.

Вівторок

1
Маркетинг
Чубін Т.К.
2
Розробл. товару
Гаража В.О.
3
Маркет.дослідж.
Орленко Л.Є.
4
Курсове
проектування

Середа

1
Товарознавство
Глухова Н.В.
2
Охорона праці
Волощук А.М.
3
Розробл. товару
Гаража В.О.
4


Четвер

1
Маркет.дослідж.
Орленко Л.Є.
2
Охорона праці
Волощук А.М.
Маркетинг
Чубін Т.К.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Товарознавство
Глухова Н.В.

П'ятниця

1
Маркет.дослідж.
Орленко Л.Є.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
Тучинський О.А.
3
Маркетинг
Чубін Т.К.
4


МЕХ20

Присяжний В.І.

Понеділок

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
4


Вівторок

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Біологія
Подобна О.П.
3
Українська література
Демченко О.М.
4
Виховна година

Середа

1
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
2
Інформатика
Тарасюк В.В.
3
Захист України
Плюта О.І.
4
Фізика
Строгецький В.В.
Географія
Юр'єва М.С.

Четвер

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4


Фізична культура
Моцар М.В.

П'ятниця

1
Фізична культура
Моцар М.В.
2
Інформатика
Тарасюк В.В.
3
Хімія
Бачмага С.С.
Українська література
Демченко О.М.
4


МЕХ19

Юр'єва М.С.

Понеділок

1
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Фізична культура
Тучинський О.А.
4


Вівторок

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Виховна година

Середа

1
Електротехніка
Мовчан С.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4


Четвер

1
Гідравліка
Борщ В.Г.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
3
Електротехніка
Мовчан С.В.


4


П'ятниця

1
Захист України
Плюта О.І.
2
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
Біологія
Подобна О.П.
3
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
4


МЕХ18

Борщ В.Г.

Понеділок

1
Охорона праці
Васюра П.А.
2
Осн.теплохолодотехн.
Борщ В.Г.
3
Технологія галузі
Глухова Н.В.
4


Вівторок

1
Процеси і апарати
Корчак О.І.
2
Комп. техніка
Заїченко М.Г.
3
Осн.теплохолодотехн.
Борщ В.Г.
4
Виховна година

Середа

1
Процеси і апарати
Корчак О.І.
2
Комп. техніка
Заїченко М.Г.
3
Технологія галузі
Глухова Н.В.
Охорона праці
Васюра П.А.
4
Філософія
Стеблина О.В.

Четвер

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Технологія галузі
Глухова Н.В.
3
Процеси і апарати
Корчак О.І.
4
Охорона праці
Васюра П.А.

П'ятниця

1
Процеси і апарати
Корчак О.І.
2
Фізичне виховання
Моцар М.В.
3


4


МЕХ17

Гоцька О.О.

Понеділок

1
Інформ.системи
Присяжний В.І.
2
Економ.обгрунтуван.
Гаража В.О.
3
Будова обладнання
Присяжний В.І.
4


Вівторок

1
Ремонт, монтаж
Борщ В.Г.
2
Фізичне виховання
Моцар М.В.
3
Будова обладнання
Присяжний В.І.
4
Виховна година

Середа

1
Економ.обгрунтуван.
Гаража В.О.
2
Інформ.системи
Присяжний В.І.
3
Будова обладнання
Присяжний В.І.
4


Четвер

1
Будова обладнання
Присяжний В.І.
2
Ремонт, монтаж
Борщ В.Г.
3
Інформ.системи
Присяжний В.І.
4
Осн.управління якістю
Крупенко Я.С.

П'ятниця

1


2
Ремонт, монтаж
Борщ В.Г.
3
Тех. засоби
Борщ В.Г.
4


ОКС19

Подобна О.П.

Понеділок

1
Осн. метрології
Мовчан С.В.
2
Процеси і апарати
Корчак О.І.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


Комп.проектування
Чорна Ж.Л.

Вівторок

1
Загальна технологія
Глухова Н.В.
2
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Електротехніка
Волощук А.М.
4
Виховна година

Середа

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Фізична культура
Тучинський О.А.
4
Осн. метрології
Мовчан С.В.
Процеси і апарати
Корчак О.І.

Четвер

1
Загальна технологія
Глухова Н.В.
Електротехніка
Волощук А.М.
2
Біологія
Подобна О.П.
Фізична культура
Тучинський О.А.
3
Комп.проектування
Чорна Ж.Л.
4
Фізика
Строгецький В.В.

П'ятниця

1
Електротехніка
Волощук А.М.
2
Захист України
Плюта О.І.
3
Математика
Коваленко О.І.
4


ОКС18

Яковлєва С.В.

Понеділок

1


2
ООП
Ніколаєнко О.О.
3
Філософія
Стеблина О.В.
Соціологія
Стеблина О.В.
4
Охорона праці
Волощук А.М.

Вівторок

1
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
3
Тех. засоби
Радзієвський Н.Є.
4
Виховна година

Середа

1
ООП
Ніколаєнко О.О.
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
2
Тех. засоби
Радзієвський Н.Є.
3
Філософія
Стеблина О.В.
4
Охорона праці
Волощук А.М.

Четвер

1
ООП
Ніколаєнко О.О.
2
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4


П'ятниця

1
Соціологія
Стеблина О.В.
2
Тех. засоби
Радзієвський Н.Є.
3


4


ОКС17

Стеблина О.В.

Понеділок

1
Програмне забезп.
Кикоть О.М.
2
Автоматизація
Радзієвський Н.Є.
3
Пром. контролери
Кикоть О.М.
4


Вівторок

1
Програмне забезп.
Кикоть О.М.
2
СПЗ
Заславний В.В.
3
Мікропроц.техніка
Заславний В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Пром. контролери
Кикоть О.М.
2
СПЗ
Заславний В.В.
3
Автоматизація
Радзієвський Н.Є.
4
Курсове
проектування

Четвер

1
Мікропроц.техніка
Заславний В.В.
СПЗ
Заславний В.В.
2
Пром. контролери
Кикоть О.М.
Автоматизація
Радзієвський Н.Є.
3
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
4


П'ятниця

1
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
2
Програмне забезп.
Кикоть О.М.
3
Автоматизація
Радзієвський Н.Є.
4
Курсове
проектування

ОМР19

Тучинський О.А.

Понеділок

1
Гідравліка
Борщ В.Г.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


Вівторок

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Електротехніка
Мовчан С.В.
4
Виховна година

Середа

1
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


Четвер

1
Фізична культура
Тучинський, Моцар
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3


Електротехніка
Мовчан С.В.
4


П'ятниця

1
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
2
Біологія
Подобна О.П.
Машинобуд.матеріали
Чорна Ж.Л.
3
Захист України
Плюта О.І.
4


ОМР18

Строгецька В.М.

Понеділок

1


2
Комп. техніка
Заїченко М.Г.
3
Тех. комплекси
Борщ В.Г.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

Вівторок

1
Охорона праці
Васюра П.А.
2
Філософія
Стеблина О.В.
3
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
4
Виховна година

Середа

1
Комп. техніка
Заїченко М.Г.
2
Металоріз.верстати
Корчак О.І.
3
Обробка
Гоцька О.О.
4
Охорона праці
Васюра П.А.

Четвер

1
Металоріз.верстати
Корчак О.І.
Охорона праці
Васюра П.А.
2
Металоріз.верстати
Корчак О.І.
3
Тех. комплекси
Борщ В.Г.
4


П'ятниця

1
Тех. комплекси
Борщ В.Г.
2
Металоріз.верстати
Корчак О.І.
3
Обробка
Гоцька О.О.
4


ОМР17

Чорна Ж.Л.

Понеділок

1


2
Тех. засоби
Присяжний В.І.
3
Тех.осн.програмув.
Капустянська О.М.
4
Інформ.системи
Капустянська О.М.

Вівторок

1
Фізичне виховання
Моцар М.В.
2
Тех.осн.програмув.
Капустянська О.М.
3
Техн. машинобудув.
Гоцька О.О.
4
Виховна година

Середа

1


2
Тех. машинобудув.
Гоцька О.О.
3
Осн.управління якістю
Крупенко Я.С.
4
Економ.обгрунтуван.
Орленко Л.Є.

Четвер

1
Інформ.системи
Капустянська О.М.
2
Тех.осн.програмув.
Капустянська О.М.
3
Техн. машинобудув.
Гоцька О.О.
4


П'ятниця

1
Техн. машинобудув.
Гоцька О.О.
2
Економ.обгрунтуван.
Орленко Л.Є.
3
Інформ.системи
Капустянська О.М.
4


ОРГ20

Білик Н.В.

Понеділок

1
Математика
Таценко Г.Т.
2
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4


Фізична культура
Тучинський, Моцар

Вівторок

1
Географія
Юр'єва М.С.
Фізика
Ружин В.В.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Виховна година

Середа

1
Українська література
Демченко О.М.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
3
Захист України
Павленко Т.П.
4
Захист України
Плюта О.І.

Четвер

1
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
4
Біологія
Подобна О.П.

П'ятниця

1
Українська література
Демченко О.М.
Хімія
Ющенко А.Г.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
3
Математика
Таценко Г.Т.
4


ОРГ19

Бардадим А.Ю.

Понеділок

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Організ.-правові осн.
Харченко Ю.А.
4
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.

Вівторок

1
Етика
Орленко Л.Є.
2
Діловодство
Орленко Л.Є.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Діловодство
Орленко Л.Є.
2
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.
3
Мікроекономіка
Чубін Т.К.
4
Математика
Таценко Г.Т.

Четвер

1


Фізична культура
Тучинський, Моцар
2
Мікроекономіка
Чубін Т.К.
Біологія
Подобна О.П.
3
Географія
Юр'єва М.С.
4
Організ.-правові осн.
Харченко Ю.А.
Етика
Орленко Л.Є.

П'ятниця

1
Українська мова
Яковлєва С.В.
2
Загальна технологія
Глухова Н.В.
3
Осн.інновац.діяльн.
Харченко Ю.А.
4


ОРГ18

Демченко О.М.

Понеділок

1
Загальна технологія
Глухова Н.В.
2
Вища математика
Таценко Г.Т.
3
Макроекономіка
Чубін Т.К.
4
Охорона праці
Васюра П.А.

Вівторок

1


2
Статистика
Чубін Т.К.
3
Макроекономіка
Чубін Т.К.
4
Виховна година

Середа

1
Охорона праці
Васюра П.А.
2
Вища математика
Таценко Г.Т.
3
Трудове право
Орленко Л.Є.
4
Загальна технологія
Глухова Н.В.

Четвер

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Охорона праці
Васюра П.А.
3
Статистика
Чубін Т.К.
4
Макроекономіка
Чубін Т.К.


П'ятниця

1
Макроекономіка
Чубін Т.К.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
Тучинський О.А.
3


Трудове право
Орленко Л.Є.
4


ОРГ17

Гаража В.О.

Понеділок

1
Міжнар.економ.відн.
Чубін Т.К.
2
Податкова система
Білик Н.В.
3
Фінанси
Білик Н.В.
Економічний аналіз
Білик Н.В.
4
Комерційне право
Орленко Л.Є.

Вівторок

1
Економічний аналіз
Білик Н.В.
2
Фінанси
Білик Н.В.
3
Держ.регулювання
Гаража В.О.
4
Виховна година

Середа

1
Організація виробн.
Чубін Т.К.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
3
Фінанси
Білик Н.В.
4
Курсове
проектування

Четвер

1
Менеджмент
Гаража В.О.
Організація виробн.
Чубін Т.К.
2
Держ.регулювання
Гаража В.О.
3


4


П'ятниця

1
Економічний аналіз
Білик Н.В.
2
Міжнар.економ.відн.
Чубін Т.К.
3
Комерційне право
Орленко Л.Є.
Податкова система
Білик Н.В.
4


ПСК20

Сокол Р.М.

Понеділок

1
МТЗ КІТ
Зайцева І.А.
Сєразєєва В.В.
2
Географія
Юр'єва М.С.
Хімія
Ющенко А.Г.
3
Захист України
Плюта О.І.
4


Фізична культура
Тучинський, Моцар

Вівторок

1
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4
Виховна година

Середа

1
Біологія
Подобна О.П.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
3
Українська література
Кулинич Н.І.
4
МТЗ КІТ
Зайцева І.А.
Сєразєєва В.В.

Четвер

1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
4


П'ятниця

1
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
2
Українська література
Кулинич Н.І.
Фізика
Строгецький В.В.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


ПСК19

Шимчук Л.М.

Понеділок

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Історія: Україна і світ
Самко О.В.

Вівторок

1
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
Сєразєєва В.В.
2
Електротехніка
Волощук А.М.
3
Комп'ютерна графіка
Сокол Р.М.
4
Виховна година

Середа

1
Дискретна матем.
Коваленко О.І.
2
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.
3
Комп'ютерна графіка
Сокол Р.М.
4


Фізика
Строгецький В.В.

Четвер

1
Фізична культура
Тучинський, Моцар
Біологія
Подобна О.П.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Комп'ютерні мережі
Ніколаєнко О.О.
4
Комп'ютерна графіка
Сокол Р.М.

П'ятниця

1
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Електротехніка
Волощук А.М.
4


ПСК18

Зайцева І.А.

Понеділок

1


2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Вища математика
Коваленко О.І.
4
Філософія
Стеблина О.В.

Вівторок

1
Комп.схемотехніка
Сокол Р.М.
2
ООП
Шимчук Л.М.
3
Організ. баз даних
Зайцева І.А.
4
Виховна година

Середа

1
Охорона праці
Волощук А.М.
2
Філософія
Стеблина О.В.
3
Українська мова
Демченко О.М.
4


Четвер

1
Комп.схемотехніка
Сокол Р.М.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Вища математика
Коваленко О.І.
4
Охорона праці
Волощук А.М.

П'ятниця

1
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
2
ООП
Шимчук Л.М.
3
Організ. баз даних
Зайцева І.А.
4


ПСК17

Сєразєєва В.В.

Понеділок

1


2
Організ.баз даних
Борщ В.М.
3
ТСПП
Сєразєєва В.В.
Борщ В.М.
4
Тестування
Сєразєєва В.В.

Вівторок

1
Комп'ютерні мережі
Ніколаєнко О.О.
Тарасюк В.В.
2
Операційні системи
Тарасюк В.В.
3
Фізичне виховання
Моцар М.В.
4
Виховна година

Середа

1
ТСПП
Сєразєєва В.В.
Борщ В.М.
2
РКСЗ
Борщ В.М.
Шимчук Л.М.
3
ООП
Шимчук Л.М.
4


Четвер

1


2
Web-технології
Сокол Р.М.
3
Тестування
Сєразєєва В.В.
4
ТСПП
Сєразєєва В.В.

П'ятниця

1
Організ.баз даних
Борщ В.М.
2
РКСЗ
Борщ В.М.
3
ООП
Шимчук Л.М.
4
Курсове
проектування

ВЦР20

Моцар М.В.

Понеділок

1
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
2
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
3
Фізична культура
Моцар М.В.
4


Вівторок

1
Укр. література
Яковлєва С.В.
2
Географія
Юр'єва М.С.
Фізика
Ружин В.В.
3
Біологія
Подобна О.П.
4
Виховна година

Середа

1
Інформатика
Тарасюк В.В.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.

Четвер

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4
Фізична культура
Моцар М.В.


П'ятниця

1
Інформатика
Тарасюк В.В.
2
Укр. література
Яковлєва С.В.
Хімія
Бачмага С.С.
3
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
4


ВЦР19

Васюра П.А.

Понеділок

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
Моцар М.В.
2
Хімія
Бачмага С.С.
3
Українська мова
Кулинич Н.І.
4


Вівторок

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Хімія
Бачмага С.С.
Загальна технологія
Глухова Н.В.
3
Хімія
Бачмага С.С.
4
Виховна година

Середа

1
Процеси і апарати
Чорний І.О.
2
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.
3
Математика
Строгецька В.М.
4


Четвер

1
Біологія
Подобна О.П.
Фізична культура
Тучинський, Моцар
2
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Хімія
Бачмага С.С.
4


П'ятниця

1
Загальна технологія
Глухова Н.В.
2
Фізика
Ружин В.В.
3
Процеси і апарати
Чорний І.О.
4


ВЦР17

Дем'яненко О.В.

Понеділок

1


2
Інтенсифікація
Глухова Н.В.
3
ТХК
Васюра П.А.
4
Інтенсифікація
Глухова Н.В.

Вівторок

1
Фізичне виховання
Моцар М.В.
2
Техн.крохмалю
Заславна В.О.
3
Тех. розрахунки
Васюра П.А.
4
Курсове
проектування

Середа

1
Техн.крохмалю
Заславна В.О.
2
Інтенсифікація
Глухова Н.В.
3
Тех. розрахунки
Васюра П.А.
Промсанітарія
Дем'яненко О.В.
4


Четвер

1
Техн.крохмалю
Заславна В.О.
2
Промсанітарія
Дем'яненко О.В.
3
Інтенсифікація
Глухова Н.В.
4


П'ятниця

1
Промсанітарія
Дем'яненко О.В.
2
ТХК
Васюра П.А.
3
ТХК
Васюра П.А.
4
Курсове
проектування

ВХК20

Заславна В.О.

Понеділок

1
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4


Вівторок

1
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
Географія
Юр'єва М.С.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Інформатика
Сєразєєва В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Біологія
Подобна О.П.
3
Укр. література
Олійник О.Л.
4
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.

Четвер

1
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
3
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
4


Хімія
Бачмага С.С.

П'ятниця

1
Фізика
Ружин В.В.
Укр. література
Олійник О.Л.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4


ВХК19

Глухова Н.В.

Понеділок

1
Хімія
Бачмага С.С.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


Вівторок

1
Хімія
Бачмага С.С.
2
Загальна технологія
Глухова Н.В.
Хімія
Бачмага С.С.
3
Процеси і апарати
Чорний І.О.
4
Виховна година

Середа

1
Захист України
Павленко Т.П.
Плюта О.І.
2
Процеси і апарати
Чорний І.О.
3
Фізична культура
Моцар М.В.
Біологія
Подобна О.П.
4


Четвер

1
Хімія
Бачмага С.С.
2
Фізика
Ружин В.В.
3
Фізична культура
Моцар М.В.
4


П'ятниця

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Математика
Таценко Г.Т.
3
Загальна технологія
Глухова Н.В.
4


ВХК18

Бачмага С.С.

Понеділок

1
Філософія
Стеблина О.В.
2
Охорона праці
Васюра П.А.
3
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
4


Вівторок

1
Тех. обладнання
Чорний І.О.
2
Охорона праці
Васюра П.А.
3
Філософія
Стеблина О.В.
4
Виховна година

Середа

1
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
2
Соціологія
Юр'єва М.С.
3
Тех. обладнання
Чорний І.О.
4


Четвер

1
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Охорона праці
Васюра П.А.
4


П'ятниця

1
Охорона праці
Васюра П.А.
2
Соціологія
Юр'єва М.С.
3
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
4


ВХК17

Дем'яненко О.В.

Понеділок

1
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
2
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
3
Облік і звітність
Лапшин Н.О.
Промсанітарія
Крупенко Я.С.
4
Курсове
проектування

Вівторок

1
Облік і звітність
Лапшин Н.О.
2
Техн.харчоконцентр.
Дем'яненко О.В.
3
Техн.макаронних вир.
Дем'яненко О.В.
4
Виховна година

Середа

1
Техн.макаронних вир.
Дем'яненко О.В.
2
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
3
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
4
Курсове
проектування

Четвер

1
Техн.макаронних вир.
Дем'яненко О.В.
2
Промсанітарія
Крупенко Я.С.
3
Облік і звітність
Лапшин Н.О.
4


П'ятниця

1
Промсанітарія
Крупенко Я.С.
2
Техн.макаронних вир.
Дем'яненко О.В.
3
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
4