7 років збройної агресії Російської Федерації - пам’ятаємо загиблих та шануємо живих!

Днями студенти коледжу, гр. ОРГ20, ОКС18 та КВП19, відвідали тематичні виховні години онлайн на тему: «7 років збройної агресії Російської Федерації - пам’ятаємо загиблих та шануємо живих!». 

Під час виховних годин студенти переглянули документальний фільм «Хроніка російської агресії: Вторгнення» та фрагменти фільму «93: бій за Україну. Перші Дні Російсько-Української війни", ознайомилися з історією снайперки Вікторії Дворецької з позивним «Дика», чия історія увійшла у книгу «Дівчата зрізають коси». 

Студенти висловили свої думки щодо ситуації на Сході України та погодились, що ми самі відповідаємо за долю нашої держави, що кожен українець повинен мати активну громадянську позицію стосовно подій на Сході та бути патріотом України, поважати її захисників - учасників АТО/ООС та завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя за мирне небо над головою. Адже українці - сильна нація, і Україна - єдина країна. Кожен з нас має любити свій народ, його культуру і традиції, як це робили ті, хто загинув за нашу незалежність на полі бою.

Годину спілкування гр. ОКС18 завершили слова Д.Туска: “Урок відваги, який ви дали всьому світові в лютому п'ять років тому, змінив нас усіх. Україна показала, що варто бути сміливим і сповненим гідності, що героїзм може бути чимось більшим, ніж суто моральним закликом, що це може бути ключем до перемоги. Багатьом людям на світі, приниженим і поневоленим, ви дали найбільший дар – надію на те, що і для них, слабких сьогодні, настане день перемоги”.

фото: 
Українська