Новини коледжу

Важлива інформація для здобувачів освіти, які вимушено перервали навчання через бойові дії

Відокремлений структурний підрозділ "Смілянський технологічний фаховий коледж Національного університету харчових технологій" запрошує здобувачів освіти, які вимушено перервали навчання через бойові дії, продовжити його у дистанційному форматі

Роз'яснення щодо роботи закладів освіти у межах правового режиму воєнного стану

24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який підтримано Верховною Радою.

Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

СХЕМА розміщення захисних споруд цивільного захисту для укриття населення Черкаського району

Для перегляду схеми натисніть сюди

Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій

Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, студентів та співробітників, рідних і близьких? Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?
І в суспільстві, і в закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.

161 річниця з дня перепоховання Тараса Шевченка

Цьогоріч 22 травня 2022 року відзначають 161 річницю з дня перепоховання Тараса Шевченка. 

З нагоди вшанування великого Кобзаря, його творчості викладачі Чужинова Т.П., Яковлєва С.В. та студенти груп АКТ21а, АКТ21б провели виховний онлайн захід "Заповіт" Шевченка на тлі жанру "пам'ятника" у світовій та українській літературах».

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

В часи, коли сенси переплуталися, а світ кожного перевернула війна, викладачі коледжу роблять справу, яку повинні робити – навчають, навчаються та демонструють приклади професійного росту.

Днями фахівцями Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти в коледжі проведено курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників. За результатами успішно складеного тесту всі учасники отримали відповідний сертифікат.  

У День Героїв шануємо справжніх

Студенти, викладачі та працівники Смілянського технологічного фахового коледжу НУХТ, знаходячись у тилу, докладають зусиль до наближення Перемоги.

Багаторічна співпраця з ГО «Самооборона «Січ», яка розпочалася ще у 2014 році, продовжується і сьогодні. Як і раніше, щомісяця відправляємо воїнам на бойові позиції продукти харчування (смілянське сало, тушковане м’ясо, інша консервація, кава, чай, печиво, цукерки), засоби гігієни тощо. Працівники коледжу нашим Героям сплели маскувальну сітку.

Засідання педагогічної ради Коледжу

Вперше після початку війни в коледжі в режимі офлайн відбулось засідання педагогічної ради з наступним порядком денним:

1. Розгляд Правил прийому до СТФК НУХТ з врахуванням особливостей вступної кампанії у 2022 році. 

2. Затвердження нормативної документації з організації Вступу-2022. 

3. Особливості завершення навчального року в умовах воєнного стану.

4. Обговорення заходів з профорієнтаційної роботи. 

Атестація педагогічних працівників Коледжу

Маємо наказ підсумкового засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, на якому розглянуто атестаційні матеріали педагогічних працівників коледжу.

Вітаємо з Днем вишиванки!

Цьогоріч свято проходить під гаслом «Вишиванка — духовна броня українців»

Здавна вишиванка вважалась потужним оберегом і невід'ємним оберегом української культури. У нашій боротьбі за свободу та незалежність вишиванка оберігає нас своєю силою. Вишиванка наша духовна броня. Разом ми зможемо все. 

Тримаймося! Ми - сильні! Ми - Україна!

"Усе навколо завмирає,

Коли вдягаю вишиванку.

Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

Коли вдягаю вишиванку,

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу