Новини коледжу

Коледж поступово відновлює звичайний режим роботи

У зв'язку із послабленням протиепідемічних заходів та запровадженням адаптивного карантину Коледж починає поступово відновлювати звичайний режим роботи.

Онлайн День відкритих дверей спеціальності "Харчові технології"

28 травня відбувся День відкритих дверей спеціальності "Харчові технології" в середовищі Zoom. На зустрічі були присутні викладачі фахових дисциплін, майбутні абітурієнти, студенти 1-4 курсів, а також випускники-технологи.

Національний університет харчових технологій запрошує вступників після коледжів/технікумів на онлайн спілкування

До уваги студентів 4 курсу:
Національний університет харчових технологій запрошує вступників після коледжів/технікумів на онлайн спілкування у форматі відео-конференції на платформі Zoom.

Онлайн День відкритих дверей спеціальностей "Менеджмент" і "Маркетинг"

26 травня Коледж в черговий раз гостинно зустрів на онлайн відеоконференції в ZOOM майбутніх абітурієнтів, студентів-менеджерів та маркетологів, а також випускників.

НУХТ запрошує на День відкритих дверей онлайн

Національний університет харчових технологій запрошує майбутніх вступників, їх батьків та усіх зацікавлених на День відкритих дверей онлайн, що відбудеться 30 травня 2020 р. об 11:00.

Онлайн День відкритих дверей спеціальності "Комп'ютерні науки"

20 травня Zoom зібрав на онлайн відеоконференції викладачів комісії інформатики та комп’ютерних технологій, випускників-програмістів різних років, студентів-програмістів та абітурієнтів, які тільки-но визначаються щодо майбутньої професії.

Пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу присвячується..

Сьогодні в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня. 

Вітаємо з Днем науки!

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави.
Бажаємо викладацькому колективу коледжу міцного здоров'я, наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності, у пропаганді передових досягнень науки!

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу