Новини коледжу

За чисте довкілля

В рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  квітень – травень оголошено місячником благоустрою. Традиційно коледж своєю працею відзначає День навколишнього середовища, який проводиться в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України. 19 квітня працівники коледжу провели санітарне прибирання паркової зони, прилеглої до закладу освіти, біля стадіону «Авангард». Дякуємо всім, хто долучився до акції та подбав про наше довкілля.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо переможецю міського конкурсу читців "Великого Шевченка слово незабутнє..." Ніколаєнко Софію, студентку групи МД19 та її творчих керівників Подобну О.П. та Кулинич Н.І.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Технологом бути цікаво!

Студенти-технологи першого курсу вже опановують фахову дисципліну «Мікробіологія». Під час лабораторних робіт вони визначають мікробіологічну якість сировини та щоденних продуктів харчування, знайомляться з дивовижним світом мікроорганізмів та роблять висновки про правильне зберігання та використання продуктів харчування в домашніх та виробничих умовах.

Засідання атестаційної комісії СТФК НУХТ

16 та 17 березня в коледжі відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому про свою педагогічну діяльність звітували 10 педагогічних працівників.
Атестаційна комісія підтвердила високий рівень підготовки педагогічних працівників, які атестувалися, їх відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків.

Запрошуємо на онлайн івенти "Дні гостинності"!

До уваги учнів 9-х , 11-х класів та їхніх батьків!
Шановні випускники шкіл 2021 року!
Смілянський технологічний фаховий коледж Національного університету харчових технологій запрошує на онлайн івенти "Дні гостинності".

Вітаємо з перемогою! Студенти коледжу у числі найкращих!

У VIII Всеукраїнській Інтернет олімпіаді «На Урок» з зарубіжної літератури перемогу здобули 5 студентів коледжу:

  • дипломом ІІ ступеню нагороджено: Шумського О. – гр. АКТ20б, Нікогда Максима – гр. АКТ 20б, Бескровного Ярослава – гр. АКТ20б та Арбузову Д. – гр. ВХК20;
  • дипломом ІІІ ступеню нагороджено: Устенко В. гр. -ВХК20.

У VIII Всеукраїнській Інтернет олімпіаді «На Урок» з англійської мови - 9 переможців:

День відкритих дверей

13 березня Смілянський технологічний фаховий коледж НУХТ гостинно відчинив двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.
День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.

Шануємо Кобзареве слово

З нагоди відзначення 207-ї річниці з Дня народження Т.Шевченка викладачами української мови та літератури коледжу було проведено низку заходів: фотоквест "Т. Шевченко: історія одного успіху", конкурс стіннівок "Творчість Шевченка очима студентів", онлайн-конкурс читців поезій Кобзаря.

Зі святом 8 березня!

Дорогі наші колежанки! Вітаємо вас з днем 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі наші найпривабливіші, найдобріші жінки! Нехай це тепло оселиться у ваших домах і душах. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті!
Бажаємо, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому! Зі святом!
З повагою до кожної дирекція коледжу.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу