Новини коледжу

Роз'яснення щодо роботи закладів освіти у межах правового режиму воєнного стану

24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який підтримано Верховною Радою.

Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року.

Що важливо знати, щоб бути у тренді!

Студенти спеціальності 122 Компʼютерні науки сьогодні мали можливість отримати цінні skill’s від лектора компанії Boosta, який розповів про актуальний ринок ІТ в Україні та надав поради щодо швидкої адаптації у ІТ.

Прийди, дізнайся, обирай, навчайся

День відкритих дверей, організований 20 квітня, пройшов динамічно і, як завжди, цікаво й злагоджено. Студенти та викладачі підготували не тільки презентацію закладу освіти, спеціальностей, а й різні локації, приурочені до Дня творчості та винахідників.

Саджанці надії: випускники коледжу висадили дерева до Дня довкілля

Студенти випускових груп долучилися до проведення загальнонаціональної акції єднання та віри «Випусники 2024 року для майбутніх поколінь». У День довкілля активісти коледжу висадили на території закладу освіти десяток молодих катальп, які символізують мир та спокій.

День винахідника та підготовка до Дня Європи

19 квітня відбулася зустріч студентів зі школярами міста. До коледжу завітали представники школи № 1, 6 та школи мистецтв, які дали згоду на участь у традиційному заході коледжу - День Європи. Готуючись до Дня Європи, учасники пройшли жеребкування, де кожна команда тягнула жереб, обираючи, таким чином, собі одну з країн Євросоюзу для представлення на заході. З нетерпінням чекаємо 10 травня. Бажаємо усім командам, а їх буде 17, креативу та натхнення під час підготовки.

Навіть титани потребують захисту

Плетіння захисник сіток для ЗСУ – постійна і надважлива справа. На фронті, особливо на лінії вогню, наразі дуже велика потреба в легких маскувальних сітках. Вони допомагають захищати і техніку, і бліндажі, а отже – життя наших захисників і захисниць.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Страшна війна без жалю забрала життя випускника коледжу 1993 року спеціальності «Експлуатація автоматизованих систем» Аркадія ПОКУЛЯ, який боронив українську державу від російського окупанта. 

Аркадій був старшим сержантом, командиром бойової машини - командиром відділення 2 інженерно-саперного відділення 2 механізованого батальйону в/ч ЗСУ.

Розширюємо можливості та крокуємо вперед з МХП!

Продовжуємо розширювати горизонти дуальної освіти з агропромисловим партнером ПрАТ «МХП»!

Цього разу студенти 4-го курсу спеціальності 151 "Автоматизація та компʼютерно-інтегровані технології" продовжать дуальне навачання на локаціях компанії у СТОВ "Старинська птахофабрика" та ДП "Перемога Нова"!

Рухаємось далі, не зупиняємось на досягнутому! 

Черговий успішний карʼєрний досвід для студентів!

Постійний розвиток та високі професійні навички продемонстрували студенти спеціальності «Компʼютерні технології в машинобудуванні» на черговому перезарахуванні програмних результатів за проєктом дуального навчання!

Студенти набували hard та soft skill на виробничих потужностях машинобудівного підприємства ТОВ «Агрегат-Агро».

Далі буде.

Виробнича практика для студентів спеціальності 075 Маркетинг

Звернути проєктів гори, перейти ліс складнощів, вивчити щось нове, підкорити всі завдання - ось цим займаються студенти на виробничій практиці!

Для студентів спеціальності 075 Маркетинг розпочалась виробнича практика на здобуття hard skill! 

У процес навчання вони поринули на виробничих потужностях новітнього та перспективного виробництва ТОВ «Кент Енд Авер».

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу