Новини коледжу

Привітання з Днем працівників харчової промисловості від ректора Національного університету харчових технологій

Привітання з Днем працівників харчової промисловості від ректора Національного університету харчових технологій.

Привітання з Днем працівників харчової промисловості від директора Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого НУХТ

Привітання з Днем працівників харчової промисловості від директора Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого НУХТ.

Привітання з Днем працівників харчової промисловості від колективу кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв НУХТ

Привітання з Днем працівників харчової промисловості від колективу кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Національного університету харчових технологій.

З Днем працівників харчової промисловості!

Шановні партнери–роботодавці, любі випускники та студенти спеціальності 181 «Харчові технології», дорогі колеги!

У третю неділю жовтня відзначають своє професійне свято працівники харчової промисловості! Ми хочемо привітати трудівників хлібопекарської, харчоконцентратної, макаронної, борошномельно-круп’яної, цукрової,  м’ясної, молочної, рибної, масложирової, виноробної, спиртової, пиво – безалкогольної, соляної, консервної та плодоовочевої промисловостей.

Кращіх програмістів готують у нас!

18 вересня 2021 року на базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького відбувся перший відбірковий етап студентської першості з програмування ICPC-Ukraine-2021, на якому команда програмістів СТФК НУХТ успішно виступила та гідно представила наш навчальний заклад.

Урочистості до Дня захисників та захисниць України й Дня козацтва в СТФК НУХТ

Напередодні Дня захисників та захисниць України й Дня козацтва в коледжі відбулися урочистості з нагоди їх вшанування. На свято завітали почесні гості - воїни АТО - Олександр Галущенко та випускник коледжу 2003 року Станіслав Бабінцев.
Після урочистої частини всі присутні були запрошенні до участі в козацьких забавах.

З Днем захисника та захисниці України, українського козацтва та Святої Покрови

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника та захисниці України, День українського козацтва та День Святої Покрови. Свято вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитягу українського народу. Ці знаменні свята здавна нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українським народом.

Хочеш стати ВАУ спеціалістом - свідомо підійди до вибору місця практики!

Для здобувачів освіти 3-х курсів незабаром розпочнеться технологічна практика, яка ставить перед ними завдання вибору бази практики, що максимально забезпечить отримання професійних практичних умінь та в подальшому може стати першим робочим місцем.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу