Новини коледжу

Карантин

У зв’язку із встановленим карантином в період з 17 березня по 3 квітня 2020р. студенти та працівники коледжу працюють в дистанційному режимі.

COVID-19. Протоколи захисту

"Коронавірус - це виклик для кожного із нас!

Головним скарбом життя є не землі, що ти їх завоював, не багатства, що їх маєш у скринях... Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати."

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо викладача коледжу О.Л. Олійник та студентку групи МД19 Софію Ніколаєнко, яка виборола I місце у міському конкурсі читців "Великого Шевченка слово незабутнє".
Бажаємо подальших перемог!

«Читаю Шевченка…»

З нагоди Шевченківських днів та в рамках проведення заходів декади циклової комісії гуманітарно-соціальних дисциплін студенти групи ПСК19 презентували літературну вітальню «Читаю Шевченка…»

Виховний захід «Навколишнє середовище»

10 березня у коледжі було проведено виховний захід «Навколишнє середовище».
Метою заходу є виховання почуття відповідальності за долю рідної Землі, за майбутнє планети, виховання дбайливого ставлення до природи, особистої відповідальності за охорону навколишнього середовища.

Зі святом весни, краси і любові!

Напередодні свята весни святкова музична перерва зібрала студентів, викладачів та співробітників коледжу. Актив студради коледжу вітав усіх з Днем 8 березня! Чудовий весняний настрій підтримали учасники вокальної студії «Шанс» під бурхливі оплески присутніх.

Великого Шевченка слово незабутнє

У Смілі вже розпочався цикл заходів щодо відзначення 206-ї річниці з Дня народження Кобзаря. 5 березня у малій залі Будинку культури відбувся конкурс читців творів Тараса Шевченка. Наш коледж достойно представила Софія Ніколаєнко, студентка групи МД19.

Конкурс на кращу рекламу

5 березня в СКХТ НУХТ був проведений «Конкурс на кращу рекламу» серед студентів другого курсу спеціальностей «Маркетинг» та «Менеджмент» під керівництвом викладачів Орленко Л.Є., Чубін Т.К. та Білик Н.В.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу