Новини коледжу

Привітання від директора коледжу з Днем захисника України, Святом Пресвятої Покрови, Днем українського козацтва

Дорогі викладачі, співробітники, студенти!
Сердечно вітаю вас з потрійним святом - Днем захисника України, Святом Пресвятої Покрови, Днем українського козацтва!

Зміни формату навчання

Шановні студентти, у зв'язку зі зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію у м. Сміла, з метою запобігання захворюванням у колективі Коледжу, на підставі ч.3 статті 2 Закону України "Про фахову перевищу освіту", Постанови Головного державного санітарного лікаря України #50 від 22.08.20 та відповідно до наказу по Коледжу від 09.10.20 #226 з 12 жовтня: студенти 1-3 курсів переводяться з аудиторних форм навчання на дистанційне навчання з використанням навчальної платформи Moodle; студенти випускових курсів продовжують навчання в аудиторіях.

Студенти Коледжу - учасники Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування AUCPC 2020

26 вересня відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування AUCPC 2020 року, який вперше проходив у незвичному онлайн-форматі з оновленими умовами.

Талант – то крапля здібностей і море праці

"Талант – то крапля здібностей і море праці".
Ці слова у свій час сказав Григір Тютюнник і з ним важко не погодитися. А ще кажуть, що кожна людина народжується із зернятком у душі, тільки треба знайти поле, де це зернятко проросте.

Смілянський технологічний фаховий коледж зустрічає першовересень!

1 вересня – це не лише початок осені для кожного студента нашого коледжу, це – початок ще одного важливого життєвого етапу, це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто спонукає до творчості та спортивних перемог.

Вітаємо зі святом 1 вересня!

Шановні колеги, дорогі студенти та батьки!

Вітаємо зі святом 1 вересня! Усім, хто в цей День прийде до коледжу здобувати знання, бажаємо успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Педагогічна рада

31 серпня відбулося засідання вищого колегіального органу Смілянського технологічного фахового коледжу - педагогічної ради, яке розпочав директор коледжу О.І. Хоменко із затвердження складу педагогічної ради та виставлення акцентів та стратегій у новому навчальному році з огляду на реалії сьогодення.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу