Випуск молодих спеціалістів

Ідуть роки, летять хвилини, 
Біжить нестримно дикий час. 
Та весь цей вечір, безсумнівно, 
Не згасне в пам’яті у нас. 

Урочистості з нагоди випуску молодих спеціалістів 30 червня завершувало відділення «Комп’ютерно-інтегрованих технологій та адміністрування». Заступник директора з навчально - методичної роботи Людмила Ляшенко привітала 48 випускників та вручила грамоти від відділу молоді та спорту Смілянської міської ради: Романчуку Михайлу – гр. КВП17 та Хом’якову Станіславу – гр. ОКС17. Станіслав також отримав диплом з відзнакою та виборов звання «Зірка коледжу». Впродовж  всього періоду навчання він був незмінним ведучим всіх свят та заходів у коледжі, активістом студентського самоврядування та спортсменом,  який неодноразово представляв наш коледж є на різнорівневих змаганнях. 

Приємно відзначити і інших випускників, які завершили навчання та отримали дипломи з відзнакою, а саме: Передерій Анастасію – гр. МД18 та Васюру Михайла – гр. КВП17. Дипломи випускникам вручала завідувач відділення Ніна Кулинич.

Класні керівники Тетяна Зінченко – гр. МД18, Олександр Кикоть – гр. КВП17, та Ольга Стеблина – гр. ОКС17 подякували  випускникам та батькам, викладачам та працівникам коледжу за якісну роботу, результатом якої є наші випускники.  

Протягом свята випускників також вітали вокалісти студії «Шанс» під керівництвом Олександра Артемова, а також ведучі Станіслав Хом’яков та Софія Ніколаєнко. 

Дорогі наші найкращі випускники! Ми пишаємося вами! Бажаємо вам ще раз легкої подальшої дороги і говоримо: «До зустрічі!»

фото: 
Українська