If you want wonderful life - be active!

8 вересня п’ятеро студентів нашого коледжу: Софія Ніколаєнко, Марія Ткаченко, Анастасія Стасюк, Денис Держій та Данил Котляр взяли участь у міському заході – зустрічі-дискусії щодо роботи над стратегією економічного розвитку громад. 

На заході була присутня делегація з Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного та гість з Німеччини - віце-мер міста Трір. Зустріч справила на студентів неймовірно сильне, позитивне враження, здобувачам освіти вдалося поспілкуватися англійською, обговорити методи роботи для покращення умов проживання у рідній Смілі. Представники адміністрації міста, депутатський корпус та активна молодь міста знайшли багато хвилюючих тем для обговорення:

- розвиток інфраструктур регіону;

- організація роботи різних систем менеджменту;

- фінансові проблеми;

- робота з молоддю в громадах.

Особливо цікавим було обговорення питання організації молодіжної ради при голові міської ради, до якого долучилися і студенти коледжу, презентувавши ряд своїх ініціатив.

Ця зустріч також була і повчальною для здобувачів освіти, адже закріпилося розуміння того, що майбутнє рідного міста залежить і від молоді, потрібно не боятися озвучувати свої ідеї, пов’язані з розвитком міста, брати активну участь в його розбудові та покращенні умов життя смілян.

фото: 
Українська