У єдності наша сила!

Напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці студентська спільнота коледжу традиційно долучилася до волонтерської допомоги. 

Волонтерському руху нашого навчального закладу вже восьмий рік. Важливим у цій діяльності є виховання патріотизму та почуття національної гідності і свідомості, підтримка бойового духу захисників України та посильна матеріальна допомога бійцям у зоні АТО. Не менш актуальним є згуртування студентського колективу та культивування усвідомлення, що в єдності та небайдужості наша сила.

Основним і постійним видом волонтерської діяльності останніх років є щомісячний збір допомоги бійцям АТО: смілянське сало, консервація, овочі, кава, чай, печиво, цукерки, засоби гігієни тощо – класичний волонтерський набір.

Велика подяка студентам, які не залишилися осторонь, а долучилися до збору допомоги, класним керівникам, які мотивували студентів і організовували, та новообраному студпарламенту, на чолі з Софією Ніколаєнко, за оперативність, результативність в оповіщенні та організації студентської спільноти.

МЕХ21 (кл.кер.Строгецька В.М.)

КТМ21 (кл.кер.Строгецька В.М.)

ПСК21 (кл.кер.Сєразєєва В.В.)

ОРГ21/МД21 (кл.кер.Гаража В.О.)

АКТ20а (кл.кер.Коваленко О.І.)

МД20 (кл.кер.Самко О.В.)

ОРГ20 (кл.кер.Білик Н.В.)

МЕХ20 (кл.кер. Присяжний В.)

ПСК20 (кл.кер.Сокол Р.М.)

ВХК 20(кл.кер.Заславна В.О.)

ОРГ19 (кл.кер.Бардадим А.Ю.)

ОКС19 (кл.кер.Подобна О.П.)

ОМР19 (кл.кер.Тучинський О.А.)

МД19 (кл.кер.Орленко Л.Є.)

ВХК19 (кл.кер.Глухова Н.В.)

ВЦР19 (кл.кер.Васюра П.А.)

КВП19 (кл.кер.Волощук А.М.)

ОКС18 (кл.кер.Яковлєва С.В.)

ОРГ18 (кл.кер.Демченко О.М.)

 

фото: 
Українська