З Днем захисника та захисниці України, українського козацтва та Святої Покрови

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника та захисниці України, День українського козацтва та День Святої Покрови. Свято вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитягу українського народу. Ці знаменні свята здавна нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українським народом. Саме Пресвята Богородиця вважалася покровителькою та захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Адже своїми молитвами вона надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом та покривала нас від зла. Це свято – уособлення доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу! Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем боролися за право на незалежність рідної країни; свято вшанування козацької доблесті і відваги; свято подяки ветеранам Другої світової війни. І, нарешті, це день всіх героїв сучасності, які мужньо захищають кордони України. 

Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть в ім’я миру в Україні! Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави на Сході України!  

14 жовтня - це також свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю сумлінною працею та волонтерською роботою забезпечують Україні захист. Волонтерському руху нашого коледжу вже восьмий рік. Ми дякуємо всім за розуміння, що в єдності та небайдужості наша сила.

Хочеться, щоб кожен із нас завжди почувався частинкою нашої славної держави. Ми її сьогодення і майбуття, саме ми творимо долю Батьківщини. Бажаємо усім мирного неба та родинного благополуччя, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів! 

З повагою дирекція коледжу.

фото: 
Українська