Кращіх програмістів готують у нас!

18  вересня 2021 року на базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького відбувся перший відбірковий етап студентської першості з програмування ICPC-Ukraine-2021, на якому команда програмістів СТФК НУХТ успішно виступила та гідно представила наш навчальний заклад.

Це найстаріша, наймасовіша і найпрестижніша всесвітня студентська олімпіада, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.

Наразі підведено підсумки першого відбіркового етапу та визначено переможців. Команда #стфк_нухт cSCFT_Domino в складі студентів 4 та 3 курсу, спеціальності «Комп’ютерні науки» - Ляшенка Ростислава, Сіренка Євгена (група ПСК18), Селянка Віталія (група ПСК-19) та тренера Л.М. Шимчук здобула перше місце серед команд коледжів Черкаської області. 

Сертифікати з підписом ректора університету були вручені команді переможців директором коледжу під час урочистостей з нагоди Дня захисника України. 
Кращих програмістів точно готують у нас!

фото: 
Українська