З Днем працівників харчової промисловості!

Шановні партнери–роботодавці, любі випускники та студенти спеціальності 181 «Харчові технології», дорогі колеги!

У третю неділю жовтня відзначають своє професійне свято працівники харчової промисловості! Ми хочемо привітати трудівників хлібопекарської, харчоконцентратної, макаронної, борошномельно-круп’яної, цукрової, м’ясної, молочної, рибної, масложирової, виноробної, спиртової, пиво – безалкогольної, соляної, консервної та плодоовочевої промисловостей.

Зараз харчовою промисловістю займаються як державні підприємства, так і компанії великого і малого бізнесу, тому хочеться побажати, Вам,  шановні наші друзі,  вести свою справу без втрат, щоб всі ми могли отримувати продукти харчування без затримки і найвищої якості! Щиро дякуємо вам за співпрацю!     

Це свято всіх викладачів коледжу, які дають міцні та ґрунтовні знання нашим здобувачам освіти! Дорогі колеги! Без вашої наполегливої, самовідданої  праці не працювали б першокласні підприємства харчової промисловості міста, області та країни. Тож бажаємо вам сил та міцного здоров’я на довгі роки! 

Любі випускники коледжу! Ми бажаємо вам прекрасного і безтурботного  життя, великих зарплат і маленьких проблем, а також  великого щастя!  

Дорогі студенти! Навчайтеся та продовжуйте прекрасні традиції нашого славного коледжу! Ми допоможемо вам стати висококваліфікованими спеціалістами в харчовій промисловості! Успіхів вам у всьому!

З повагою дирекція коледжу.

фото: 
Українська