З Днем студента!

Дорогі здобувачі освіти СТФК НУХТ! Любі наші студенти!

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це Міжнародний день студента-свято, яке зближує та об'єднує молодих людей усього світу, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, і ідея власного свята завжди збурювала  їхні молоді душі. Ідея створення міжнародного об'єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття. У 1893 році в Женеві був скликаний Міжнародний конгрес студентів-соціалістів, що прийняв рішення: установити і розвивати зв'язки між студентами різних країн. Істотний вплив на розвиток студентського руху зробили трагічні події осені 1939 року в Чехословаччині. Тоді 17 листопада тисячі студентів міста Праги та їхніх викладачів заповнили вулиці міста, протестуючи проти гітлерівської окупації, але вони були арештовані німецько-фашистською владою і розстріляні, або відправлені в концтабори. Міжнародний день студентів був заснований у 1941 році в Лондоні на світлу пам’ять про загиблих студентів.

В цей день бажаємо вам, дорогі наші студенти, здоров'я і бадьорості! Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Тож миру вам, щастя, успіхів у навчанні, добрих справ в ім'я нашої рідної України. 

       З любов’ю та повагою до кожного, педагогічний колектив коледжу.

фото: 
Українська