День Гідності та Свободи України

22 листопада здобувачі освіти першого курсу: груп МД ОРГ 21 та ПСК 21 взяли участь у виховних годинах присвячених Дню Гідності та Свободи України. Свято що відзначається щороку 21 листопада на честь знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Мета проведення тематичних бесід - ознайомлення студентської молоді з подіями, які відбувались у 2004 та 2013 - 2014 роках.

Волелюбний український народ завжди прагнув до свободи та незалежності, про що молоде покоління знає з уроків історії. А новітня історія твориться за активної участі сучасної молоді – саме студенти у 2013 році активно та гідно виявили своє право на вільний вибір та прагнення до євроінтеграції.

Студенти уважно переглянули матеріали тематичних презентацій. А відео, в якому діляться своїми враженнями учасники тих доленосних подій, документальні кадри побиття мирних учасників Євромайдану, вразили всіх присутніх. Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!

Свобода дається не просто!.. Гідне студентство – вільна країна! Маємо пам’ятати!!!

 

фото: 
Українська