Пам'ятаємо своїх Героїв!

Дорогі студенти та батьки, шановні викладачі та працівники коледжу, любі сміляни та гості міста!

У ці дні ми - українці з усім цивілізованим світом відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму та подарував мир нашій землі 77 років назад. 

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя, перед мільйонами наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї війни.

Для нас – дітей України, сьогодні, як ніколи раніше, важливі слова «МИР», «СВОБОДА» та «ЧИСТЕ НЕБО». Нажаль, не всі народи світу винесли урок з тієї страшної війни, тому наші викладачі, батьки, брати та сестри, випускники та студенти боронять нашу країну від нового окупанта – рашистів, які підло вранці 24 лютого напали на нашу країну. Як і в далеких 1939–1945 роках перед нашим поколінням постало завдання відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити відродитися жахам фашизму та геноциду.

Ми вшановуємо пам’ять усіх, хто наближав День Перемоги над нацизмом, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на фронті, захищаючи нашу рідну Україну. 

Тож бажаємо нам усім Перемоги, миру, чистого неба над головою та довгих щасливих років життя на нашій рідній землі. 

З повагою студрада коледжу

фото: 
Українська