ПАМ'ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

Шановні сміляни та гості міста, дорогі друзі!

Цими днями народ України відзначає День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дні, які завжди були важливим для нашого народу й нашої історії, а ветерани назавжди залишаться для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам. Сьогодні саме вони своїм прикладом надихають на перемогу наших Захисників, які відстоюють свободу та єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу. 

24 лютого 2022 року російська федерація порушила пам’ять про ті страшні роки, забула всі уроки історії, які виніс цивілізований світ. Нажаль, українська земля, наш народ знову відчув на собі всі жахи війни. Українські воїни знову боронять нашу землю та ціною власного життя обороняють світ від фашизму ХХІ століття. 

Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. Світла пам'ять загиблим Героям у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу у всі роки. Земний уклін тим, хто зумів вижити у страшному пеклі ворожих навал.  

День Перемоги над нацизмом викарбований в національній пам'яті не одного покоління. Віримо, що як і в далекі 1939 – 1945 роки, наша згуртованість, єдність, мужність українського народу та правда обов’язково принесе Перемогу над рашизмом.

Тож Перемоги та миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній українській родині! 

З повагою дирекція коледжу

фото: 
Українська