В єдності наша сила

​​Традиційно червень – спекотна пора для студентства: останні пари, практика, іспити, захист дипломів, випускні, а ще ж у кожної групи свій розклад, свій графік. Корективи в студентське життя вносить і воєнне сьогодення з онлайн навчанням та географічне розмаїття місць проживання студентів, наразі це не тільки Сміла, район, область, інші регіони України, а й зарубіжжя. Але, не зважаючи на всі перепони, студенти знаходять можливість навіть у дистанційному форматі зорганізовуватися та допомагати нашим захисникам, не припиняючи волонтерську діяльність.

То ж і цього разу студенти разом зі своїми батьками, викладачами та співробітниками коледжу черговий раз долучилися до волонтерської передачі в зону бойових дій. Нашим мужнім захисникам окрім продуктів харчування: консервації, тушонки, чаю, кави та смаколиків, волонтери ГФ «Смілянська самооборона «Січ» передали білизну, засоби гігієни та маскувальну сітку, сплетену співробітниками коледжу. Також студенти та викладачі надали фінансову допомогу на придбання пального для поїздки на передову. А ще ми впевнені, що листи-підтримки, написані з любов'ю, ангелики та оберегові браслети не тільки підтримають бойовий дух захисників, а й вбережуть від ворожої кулі.   

Продовжуючи активну волонтерську діяльність, ми усвідомлюємо, що в цей тяжкий час для України, завдання для всього цивільного населення - бути єдиним монолітним тилом для наших захисників.

фото: 
Українська