Пілотний проєкт дуального навчання – успішно завершено!

У цьому навчальному році колективом коледжу спільно з партнерами ПрАТ «МХП» вперше було реалізовано проєкт дуального навчання.

До участі у проєкті було залучено 15 здобувачів освіти спеціальності 151 "Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології". У рамках проєкту студенти успішно поєднували освоєння теоретичних основ спеціальності з її практичною складовою на найсучасніших виробництвах, за потужної підтримки наставників- досвідчених фахівців підприємства.

Підтвердженням здобутого професійного рівня став захист кваліфікаційних робіт. Представники ПрАТ «МХП», зокрема, наставники, які були запрошені до участі в роботі екзаменаційної комісії високо оцінили підготовку студентів та підтвердили ефективність дуального навчання у порівнянні з традиційним освітнім процесом у закладі освіти.

В рамках проєкту кожен студент отримав значний досвід та практичні навички, і врешті, найголовніше - перше робоче місце. 5 випускників коледжу стали співробітникам підприємства ПрАТ «МХП». 

P.S. Нагадаємо, що партнерство МХП та коледжу закріплено договором про співпрацю, в рамках якого розпочато підготовку до другого етапу дуального навчання із ширшим залученням матеріальної бази партнерів, що дасть можливість «прокачати» студентів для отримання високих професійних якостей!

Тримаємо освітній фронт – наближаємось до перемоги!

фото: 
Українська