Випуск молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів СТФК НУХТ

Випускний вечір у коледжі для кожного студента буває раз у житті. Цього року це перший випускний під час повномасштабної війни в Україні. Без зустрічі світанку всією групою, без вечірки та урочистого зібрання в прикрашеній залі усіх випускників коледжу, без запрошення почесних гостей, батьків та родичів наших найкращих дітей, але обов’язково з видачею головного документа – диплома молодшого спеціаліста чи фахового молодшого бакалавра.  

Цьогоріч коледж випустив 110 молодших спеціалістів та 14 фахових молодших бакалаврів - вихованців класних керівників: Олени Демченко, Ірини Зайцевої, Сніжани Бачмаги, Ларіси Орленко, Назара Радзієвського, Світлани Яковлєвої та Володимира Борща. Сім осіб отримали дипломи з відзнакою. Ми дуже пишаємося нашими випускниками!

В оцінюванні захисту кваліфікаційних робіт випускників взяли участь провідні спеціалісти ПрАТ «МХП», АТ «Гідросила», ТОВ «Черкасихліб», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «Астарта Київ». Голови екзаменаційних комісій відзначили високий фаховий рівень підготовки студентів коледжу. Особливо приємно, підкреслила керівник відділу професійного навчання ПрАТ «МХП» Олена Азєєва, що пілотний проєкт з дуальної освіти, започаткований на базі підприємства, мав високу ефективність, що відобразилося на якості кваліфікаційних робіт випускників.

Активісти студентського самоврядування, спортсмени коледжу та учасники художньої самодіяльності отримали Грамоти та листи подяки батькам. 

За підсумками щорічного конкурсу з відзначення творчих особистостей серед випускників звання «Зірка СТФК НУХТ - 2022» отримала Софія Ніколаєнко.

Випускник Анатолій Карданець та учасники вокальної студії «Шанс» Яна Пожар і Олександра Кудінова привітали всіх присутніх піснями.

Дорогі наші випускники, нехай шлях вашого життя буде мирним, працюйте, навчайтеся на благо нашої рідної України!

фото: 
Українська