З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дорогі колеги, здобувачі освіти, батьки студентів, партнери–роботодавці та друзі Смілянського технологічного фахового коледжу!

28 липня 2022 року Україна вперше відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423. Для нашого народу, який пережив століття бездержавності це велике свято. Право бути державою наша країна виборювала в політичних баталіях, у боротьбі ідеологій, у дипломатичних протистояннях, на народних майданах, а зараз виборює у війні, яку з 2014 року на нашій землі веде росія. "Нація без державності є покалічений людський колективний організм... Адже, як і у всякої індивідуальної істоти на землі найперша потреба — це зберегти своє життя, забезпечити його розвиток, передати спадщину в наступні покоління." (В. Винниченко) Віримо у перемогу Збройних Сил України, всього нашого народу, бо правда та світло завжди перемагають. 

Також  вітаємо  усіх зі світлим Днем Хрещення Київської Русі! Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі.

Саме утвердження християнських цінностей – ідеалів добра, справедливості та миру – стало важливим дороговказом на шляху українського народу до здобуття незалежності та європейськості.

Тож бажаємо всім щедрої Божої благодаті, перемоги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання. Нехай наші справи завжди будуть лише задля розквіту України, а вчинки чесними і праведними.

У цей день вклоняємося до землі та дякуємо усім захисникам, які боронять нашу державу. Вічна пам’ять Героям, хто віддав своє життя за нашу незалежну та європейську державу. 

Слава Україні! Героям слава!

З повагою дирекція коледжу

фото: 
Українська