Цікавим та насиченим видався день 17 листопада для студентів коледжу

Цікавим та насиченим видався день 17 листопада для студентів коледжу. Вранці  викладачі вітали своїх вихованців зі святом. А після занять студентська спільнота приймала привітання від поважних гостей у актовій залі коледжу. Гостей, які високо цінують студентів саме нашого коледжу, було багато. Пишаємося своїми вихованцями. Вітальними словами та подарунками студентів СТФК НУХТ привітали заступник Черкаської РДА Турик М.В., заступник міського голови, випускник коледжу Дубовський Б.В., представники ПрАТ «МХП» Моторіна К. та Шептицька М., керівник соціальних проектів «МХП громаді» Єфремцев М., голова ГО «Черкащани» м. Сміла, випускник коледжу Книж О. і, звісно, наші волонтери, які за 9 років війни та нашої співпраці, стали для нас рідними людьми. Волонтери подякували та грамотами відзначили 4-ох студентів коледжу за волонтерську фізичну допомогу впродовж літніх канікул, а саме:  Сокуренко Д., Сторчовий Д., Захарченко В. та Тарасюк А. Студенти коледжу в свою чергу передали волонтерам чергову передачу, яка найближчим часом поїде на передову до наших героїв. Ми, як завжди, дякуємо нашим захисникам за всі можливості, що маємо сьогодні.

Директор коледжу привітав, нагородив грамотами та подяками 23 найактивніших у різних сферах життя студентів.

Вітальною листівкою студентський колектив привітала заступник міського голови Карло Т.А. 

Подарунком від студради був запальний сучасний танок «Будні студентів коледжу». А учасники художньої самодіяльності коледжу підготували чудові вокальні номери.  

Окрім міжнародного дня студентів урочистості були присвячені Дню Гідності та Свободи. Студенти пригадали хронологію подій 2004 та 2013 років, вшанували пам’ять випускників коледжу, які віддали найцінніше - власне життя у боротьбі з ворогом.

Надвечір студентська спільнота організувала та провела вечір відпочинку. Дискотека, вокальні виступи працівників коледжу, студентів і цікава вікторина з подарунками від партнерів – друзів ПрАТ «МХП» на довго залишаться в пам’яті кожного, хто завітав на наше свято. Тож чекаємо з нетерпінням наступні зібрання.

фото: 
Українська