Ювілейний 140 випуск

У цей ювілейний рік зі стін коледжу у великий світ вийшло 109 фахових молодших бакалаврів з менеджменту, маркетингу, харчових технологій, комп’ютерних наук, автоматизації та комп’ютерно–інтегрованих технологій, а також спеціалісти з галузевого машинобудування, серед яких 7 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Радість завершення навчання та отримання диплому затьмарює війна в країні. Зло, яке прийшло на нашу землю, до наших родин, перетворило на жах долі багатьох українців. Але, всупереч ворожій агресії, життя продовжується. Ми віримо в нашу Перемогу, нашу вільну і незалежну Україну, допомагаємо нашим захисникам, щоб прискорити настання такого омріяного нами усіма миру!

Серед гостей на урочистостях з нагоди завершення навчання, яке відбулося 28 червня, у день Конституції України, були присутні наші друзі - волонтери з ГО "Смілянська самооборона "СІЧ", які відзначили грамотами випускників коледжу - найактивніших своїх помічників.

Завідувачі відділень вручали не тільки документи про освіту, а й нагороджували листами подяками найактивніших учасників громадського життя коледжу, членів студентського самоврядування, спортсменів та учасників художньої самодіяльності

Заступник голови студентського самоврядування коледжу Вікторія Чубін вручила пам’ятні статуетки Яні Пожар та Андрію Тарасюку – випускникам коледжу, які вибороли звання «Зірка коледжу - 2024» у номінаціях «Зірка художньої самодіяльності коледжу - 2024» та «Зірка – громадський діяч коледжу - 2024».

Тож, любі наші випускники! Щиро вітаємо ще раз усіх із завершенням складного, але змістовного та цікавого навчального року! Впевнено крокуйте в майбутнє! Цінуйте кожну хвилину свого життя, зробіть його прекрасним, досягайте своїх цілей та втілюйте свої мрії у життя. Гордо несіть звання випускника нашої любої Alma mater. Прикладайте всі зусилля для відновлення та розбудови нашої вільної України! І обов’язково, дорогі друзі, зустрінемося після нашої Перемоги на традиційних зустрічах випускників Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський технологічний фаховий коледж Національного університету харчових технологій»! 

З повагою, студрада коледжу.

фото: 
Українська