Будуємо освітнє майбутнє України разом!

29 серпня в нашому коледжі пройшло важливе засідання Педагогічної ради, присвячене підготовці до нового 2025-2026 навчального року.

Засідання розпочалося з хвилини мовчання на вшанування пам'яті наших загиблих захисників.

На порядку денному було розглянуто ключові питання:

  • Затвердження складу Педагогічної ради на новий навчальний рік 
  • Питання відновлення повноцінної діяльності коледжу в нових умовах
  • Про виконання  державного замовлення 
  • Режим роботи та завдання на 2025-2026 н.р. 
  • Організація безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану 
  • Оновлення внутрішніх нормативних документів

Особливі слова подяки висловили Волощук Аллі Миколаївні за багаторічну сумлінну працю та привітали з виходом на заслужений відпочинок!

Готуємося до нового навчального року з новими силами та планами! 

фото: 
Українська