Абітурієнту

До уваги слухачів курсів підготовки до вступу!!!

Відповідно до розділу 5 «Положення про порядок проведення підсумкової атестації випускників підготовчих курсів та успішне закінчення підготовчих курсів Національного університету харчових технологій у 2022 році» результати підсумкової атестації, виставлені за 20-бальною шкалою, переводяться відповідно Таблиці у шкалу від 0 до 10 балів і оприлюднюються на інформаційних стендах Приймальної комісії та сайті коледжу не пізніше дня, наступного після їх отримання і заносяться у Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Запрошуємо випускників на основі базової або повної загальної середньої освіти (після 9-го або 11-го класу) на навчання

за освітньо-професійними програмами підготовки фахового молодшого бакалавра:

  • Маркетинг
  • Менеджмент
  • Комп’ютерні науки
  • Галузеве машинобудування
  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
  • Харчові технології

 

Терміни вступної кампанії

Перелік документів для вступу

Розклад вступних випробувань

Графік роботи приймальної комісії

 

Телефон для довідок: +380980148191

Які ж переваги дає навчання у Смілянському технологічному фаховому коледжі?

Цілий ряд цікавих і вигідних пропозицій в різних сферах виробництва, сервісного обслуговування, соціальній сфері призначені саме для випускника коледжу.

Отже, до переваг навчання в коледжі, можна віднести:

  • Термін навчання, який дозволяє швидше перейти до практики та набути професійної компетентності. А це за умови жорстокої конкуренції на ринку праці – неабияк важливо.
  • Отримання практичних навичок. Велике значення в процесі навчання приділяється практиці – студенти отримують знання і навички, необхідні в роботі. Практичне навчання складає 60% навчального часу. Наш коледж пов’язаний з різними галузями промисловості і товариствами роботодавців, тому у студентів є реальна можливість отримати досвід роботи під час навчання.
  • Освітні програми – ще одна важлива перевага коледжу, вони дозволяють студентам проходити практику і поєднувати роботу з навчанням. Освітні програми розробляються у співпраці з представниками реальних секторів економіки і враховують вимоги сучасного ринку праці. Всі програми мають чітку практичну і професійну спрямованість.
  • Ступенева освіта. Це можливість продовжити навчання за фахом у вишах, починаючи з другого або навіть третього курсу за спорідненою спеціальністю.

А ще сучасне освітнє середовище, можливість одночасного навчання за декількома освітніми програмами, сприяння у працевлаштуванні, цікаве студентське життя.
І це ще не всі переваги навчання у нашому коледжі!

Права та обов’язки абітурієнта під час проходження вступних випробувань

Процедура допуску до вступного випробування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників.

Абітурієнт обов’язково має одягнути захисну маску так, щоб були покриті рот і ніс, інакше абітурієнт буде НЕДОПУЩЕНИЙ до приміщення, де буде відбуватися вступне випробування.

Абітурієнт буде недопущений до вступного випробування, якщо має підвищену температуру тіла (37,2 ºС) або інші ознаки респіраторного захворювання.

 

При вході до приміщення, де має відбуватися вступне випробування абітурієнт має пройти процедуру ідентифікації: абітурієнт має продемонструвати документ, що посвідчує особу та приспустити маску, для того щоб працівник приймальної комісії міг пересвідчитися, що саме абітурієнт заходить в приміщення для проходження вступного випробування.

Після процедури ідентифікації абітурієнт зобов’язаний одягнути захисну маску.

 

Радимо взяти з собою засоби індивідуального захисту (1-2 захисні маски, дезінфектор для рук). Ви можете покласти їх за свій робочий стіл і скористатися в разі потреби. Пам’ятайте, що змінювати захисну маску рекомендовано  один раз на три години, а також якщо вона забруднилася чи стала вологою. Використану маску необхідно згорнути вдвоє і покласти на край робочого столу. Після завершення роботи над вступним випробовуванням заберіть використані маски й викиньте їх у спеціально відведене місце.

 

 

Абітурієнт МАЄ ПРАВО на:

Сторінки

Підписатися на RSS - Абітурієнту