Розклад занять (2023-2024 навчальний рік, 2 семестр)

АКТ23

Кикоть О.М.

Понеділок

1
Інформатика
Тарасюк В.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
4


Вівторок

1
Українська література
Яковлєва С.В.
2
Історія України
Самко О.В.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Виховна година

Середа

1
Українська мова
Кулинич Н.І.
2
Хімія
Бачмага С.С.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4


Четвер

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Українська література
Яковлєва С.В.
3
Біологія
Подобна О.П.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.

П'ятниця

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Історія України
Самко О.В.
3
Захист України
Плюта О.І.
4


АКТ22

Яковлєва С.В.

Понеділок

1
Електроніка
Заславний В.В.
Історія державності
Сенько С.І.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Метрологія
Мовчан С.В.
4
Вища математика
Відоменко В.В.

Вівторок

1
Електроніка
Заславний В.В.
2
Авт.електропривод
Волощук А.М.
3
Автоматика
Кикоть О.М.
4
Виховна година

Середа

1
Електроніка
Заславний В.В.
2
Історія державності
Сенько С.І.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Авт.електропривод
Волощук А.М.
Автоматика
Кикоть О.М.

Четвер

1
Українська мова
Яковлєва С.В.
2
Історія України
Самко О.В.
3
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
Сєразєєва В.В.
4
Вища математика
Відоменко В.В.
5
Інформатика (11 кл.)
Борщ В.М.

П'ятниця

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
Метрологія
Мовчан С.В.
4


АКТ21а

Волощук А.М.

Понеділок

1
Проектування
Мовчан С.В.
2
СПЗ
Заславний В.В.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Автоматизація
Гнатенко О.О.

Вівторок

1
Українська мова
Кулинич Н.І.
2
ТАУ
Борщ В.М.
3
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Автоматизація
Гнатенко О.О.
2
Проектування
Мовчан С.В.
3
СПЗ
Заславний В.В.
4


Четвер

1
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
2
СПЗ
Заславний В.В.
3
ТАУ
Борщ В.М.
4
Автоматизація
Гнатенко О.О.

П'ятниця

1
Проектування
Мовчан С.В.
2
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
3
Українська мова
Кулинич Н.І.
4


АКТ20а

Мовчан С.В.

Понеділок

1
Економіка
Парахневич Л.В.
2
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
3
Пром. контролери
Кикоть О.М.
4
КП Прогр.забезпечення
Кикоть/Радзієвський

Вівторок

1


2
Мікропроц.системи
Радзієвський Н.Є.
3
Економіка
Парахневич Л.В.
4
Виховна година

Середа

1
Економіка
Парахневич Л.В.
2
Пром. контролери
Кикоть О.М.
3
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
4


Четвер

1
Пром. контролери
Кикоть О.М.
2
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
3
Адміністрування
Заславний В.В.
4


П'ятниця

1
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
2
Економіка
Парахневич Л.В.
3
Адміністрування
Заславний В.В.


4


АКТ21б

Волощук А.М.

Понеділок

1
Автоматизація
Куценко М.М.
2
Проектування
Мовчан С.В.
3
СПЗ
Заславний В.В.
4


Вівторок

1
ТАУ
Борщ В.М.
2
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Виховна година

Середа

1
Українська мова
Яковлєва С.В.
2
СПЗ
Заславний В.В.
3
Проектування
Мовчан С.В.
4
Автоматизація
Куценко М.М.

Четвер

1
СПЗ
Заславний В.В.
2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
3
Автоматизація
Куценко М.М.
4
ТАУ
Борщ В.М.

П'ятниця

1
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
2
Проектування
Мовчан С.В.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


АКТ20б

Мовчан С.В.

Понеділок

1
Економіка
Парахневич Л.В.
2
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
3
Пром. контролери
Кикоть О.М.
4
КП КІТ
Кикоть/Куценко

Вівторок

1


2
Мікропроц.системи
Радзієвський Н.Є.
3
Економіка
Парахневич Л.В.
4
Виховна година

Середа

1
Економіка
Парахневич Л.В.
2
Пром. контролери
Кикоть О.М.
3
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
4


Четвер

1
Пром.контролери
Кикоть О.М.
2
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
3


4


П'ятниця

1
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
2
Економіка
Парахневич Л.В.
3


4


ХТ23

Васюра П.А.

Понеділок

1
Інформатика
Сєразєєва В.В.
2
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
3
Українська мова
Демченко О.М.
4


Вівторок

1
Математика
Відоменко В.В.
2
Хімія
Бачмага С.С.
3
Українська література
Демченко О.М.
4
Виховна година

Середа

1
Історія України
Самко О.В.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Біологія
Подобна О.П.

Четвер

1
Українська література
Демченко О.М.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
3
Математика
Відоменко В.В.
4
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.

П'ятниця

1
Захист України
Плюта О.І.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
3
Історія України
Самко О.В.
4


ХТ22

Бачмага С.С.

Понеділок

1
Історія державності
Сенько С.І.
Математика
Строгецька В.М.
2
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
Загальна технологія
Васюра П.А.
3
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
4
Фізика
Строгецький В.В.

Вівторок

1
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
3
Загальна технологія
Васюра П.А.
4
Виховна година

Середа

1
Історія державності
Сенько С.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
3
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
4
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.

Четвер

1
Осн.підпр.діяльності
Харченко Ю.А.
2
Хімія
Бачмага С.С.
3
Історія України
Самко О.В.
4
Українська мова
Демченко О.М.

П'ятниця

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Фізична культура
Тучинський О.А.
4


ХТ22 (11 клас)

Бачмага С.С.

Понеділок

1
Історія державності
Сенько С.І.


2
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
Загальна технологія
Васюра П.А.
3
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
4


Вівторок

1
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
3
Загальна технологія
Васюра П.А.
4
Виховна година

Середа

1
Історія державності
Сенько С.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
3
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
4
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.

Четвер

1
Осн.підпр.діяльності
Харченко Ю.А.
2
Хімія (лекція)
Бачмага С.С.
3
Хімія (лабораторна)
Бачмага С.С.
4


5
Інформатика (11 кл.)
Борщ В.М.

П'ятниця

1


2


3


4


КН23

Самко О.В.

Понеділок

1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
2
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
3
Математика
Коваленко О.І.
4


Вівторок

1
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
3
Історія України
Самко О.В.
4
Виховна година

Середа

1
Фізика
Строгецький В.В.
2
Українська література
Олійник О.Л.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Захист України
Плюта О.І.

Четвер

1
Хімія
Бачмага С.С.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
3
Математика
Коваленко О.І.
4
Біологія
Подобна О.П.

П'ятниця

1
Історія України
Самко О.В.
2
Українська література
Олійник О.Л.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4


КН22

Зайцева І.А.

Понеділок

1
Фізична культура
Тучинський О.А.
2
Правознавство
Сенько С.І.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4
Теорія алгоритмів
Тарасюк В.В.

Вівторок

1
Аналіз і візуалізація
Зайцева І.А.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Математика
Відоменко В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
2
Історія України
Самко О.В.
3
Комп'ютерна графіка
Сокол Р.М.
4
Операційні системи
Тарасюк В.В.

Четвер

1
Математика
Відоменко В.В.
2
Дискретна матем.
Коваленко О.І.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
5
Інформатика (11 кл.)
Борщ В.М.

П'ятниця

1
Операційні системи
Тарасюк В.В.
2
Теорія алгоритмів
Тарасюк В.В.
3
Фізика
Строгецький В.В.
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
4


КТМ21

Строгецький В.В.

Понеділок

1
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Основи САПР
Капустянська О.М.
4
Тех.оснащення
Капустянська О.М.

Вівторок

1
Основи обробки
Гоцька О.О.
2
Системи ЧПК
Капустянська О.М.
3
Тех.оснащення
Капустянська О.М.
4
Виховна година

Середа

1
Тех.оснащення
Капустянська О.М.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4
Системи управління
Крупенко Я.С.

Четвер

1
Основи обробки
Гоцька О.О.
2
Основи САПР
Капустянська О.М.
3
Системи ЧПК
Капустянська О.М.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

П'ятниця

1
Системи управління
Крупенко Я.С.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
3
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
4


КТМ20

Капустянська О.М.

Понеділок

1
Тех.основи CAD/CAM
Капустянська О.М.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
3
Складальні роботи
Борщ В.Г.
4


Вівторок

1
Тех.основи CAD/CAM
Капустянська О.М.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
3
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
4
Виховна година

Середа

1


2
Тех.основи CAD/CAM
Капустянська О.М.
3
Тех.основи CAD/CAM
Капустянська О.М.
4
КП Тех.маш.
Гоцька О.О.
Капустянська О.М.

Четвер

1
Складальні роботи
Борщ В.Г.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
3


4


П'ятниця

1
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
2
Складальні роботи
Борщ В.Г.
3


4


МАШ23

Борщ В.Г.

Понеділок

1
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
3
Біологія
Подобна О.П.
4
Зарубіжна література
Кикоть О.В.

Вівторок

1
Хімія
Бачмага С.С.
2
Історія України
Руденко Н.Б.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Виховна година

Середа

1
Українська література
Олійник О.Л.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Захист України
Плюта О.І.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

Четвер

1
Інформатика
Сєразєєва В.В.
2
Історія України
Руденко Н.Б.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4


П'ятниця

1
Українська література
Олійник О.Л.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4


МАШ22

Відоменко В.В.

Понеділок

1
Допуски і тех.вимір.
Присяжний В.І.
2
Технічна механіка
Капустянська О.М.
3
Фізика
Відоменко В.В.
4
Вища математика
Строгецька В.М.

Вівторок

1
Правознавство
Сенько С.І.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Електротехніка
Волощук А.М.
4
Виховна година

Середа

1
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
Чорна Ж.Л.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Електротехніка
Волощук А.М.
4
Допуски і тех.вимір.
Присяжний В.І.

Четвер

1
Технічна механіка
Капустянська О.М.
2
Математика
Відоменко В.В.
3
Техн.констр.матер.
Чорна Ж.Л.
4


П'ятниця

1
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
2
Історія України
Руденко Н.Б.
3
Техн.констр.матер.
Чорна Ж.Л.
4


МД22

Демченко О.М.

Понеділок

1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Українська мова
Олійник О.Л.

Вівторок

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
3
Історія державності
Руденко Н.Б.
4
Виховна година

Середа

1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
3
Візуалізація даних
Чубін Т.К.
4
Статистика
Чубін Т.К.

Четвер

1
Історія України
Самко О.В.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
3
Статистика
Чубін Т.К.
4
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.

П'ятниця

1
Історія державності
Руденко Н.Б.
2
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
3
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.
4


МД21

Гаража В.О.

Понеділок

1
Основи психології
Демченко О.М.
2
Економічний аналіз
Гаража В.О.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

Вівторок

1
Маркет.політ.комун.
Орленко Л.Є.
2
Організація закупів.
Орленко Л.Є.
3
Електронна комерція
Тарасюк В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Основи психології
Демченко О.М.
2
Міжнар.маркетинг
Орленко Л.Є.
3
Логістика
Орленко Л.Є.
4


Четвер

1
Електронна комерція
Тарасюк В.В.
2
Логістика
Орленко Л.Є.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Маркет.політ.комун.
Орленко Л.Є.
5
КР Маркетинг
Чубін/Орленко

П'ятниця

1
Міжнар.маркетинг
Орленко Л.Є.
2
Маркетинг
Чубін Т.К.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


МЕХ21

Строгецький В.В.

Понеділок

1
Системи управління
Крупенко Я.С.
2
Монтаж
Борщ В.Г.
3
Технологія галузі
Присяжний В.І.
4
Основи САПР
Присяжний В.І.

Вівторок

1
Процеси і апарати
Чорний І.О.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Технологія галузі
Присяжний В.І.
4
Виховна година

Середа

1
Процеси і апарати
Чорний І.О.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Монтаж
Борщ В.Г.
4
Тех.обладнання
Борщ В.Г.

Четвер

1
Системи управління
Крупенко Я.С.
2
Процеси і апарати
Чорний І.О.
3
Монтаж
Борщ В.Г.
4
Основи САПР
Присяжний В.І.

П'ятниця

1
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
4


МЕХ20

Зінченко Т.П.

Понеділок

1
Монтаж
Борщ В.Г.
2
Тех.обладнання
Присяжний В.І.
3
Автоматизація
Кикоть О.М.
4


Вівторок

1
Тех.обладнання
Присяжний В.І.
2
Техн.виготовлення
Присяжний В.І.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
4
Виховна година

Середа

1
Автоматизація
Кикоть О.М.
2
Монтаж
Борщ В.Г.
3
Техн.виготовлення
Присяжний В.І.
4
КП Тех.обладнання
Чорний І.О.

Четвер

1
Тех.обладнання
Присяжний В.І.
2
Техн.виготовлення
Присяжний В.І.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
4
Автоматизація
Кикоть О.М.
5
КП Тех.обладнання
Присяжний В.І.

П'ятниця

1
Монтаж
Борщ В.Г.
2
Економіка
Орленко Л.Є.
3
Автоматизація
Кикоть О.М.
4
КП Тех.обладнання
Борщ В.Г.

МТ22

Демченко О.М.

Понеділок

1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Українська мова
Олійник О.Л.

Вівторок

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
3
Історія державності
Руденко Н.Б.
4
Виховна година

Середа

1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
3
Правознавство
Сенько С.І.
4
Статистика
Чубін Т.К.

Четвер

1
Історія України
Самко О.В.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
3
Статистика
Чубін Т.К.
4
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.

П'ятниця

1
Історія державності
Руденко Н.Б.
2
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
3
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.
4


МТ23 + МД23

Бардадим А.Ю.

Понеділок

1
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Зарубіжна література
Демченко О.М.
3
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
4


Вівторок

1
Історія України
Руденко Н.Б.
2
Українська література
Демченко О.М.
3
Інформатика
Зайцева І.А.
4
Виховна година

Середа

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.

Четвер

1
Історія України
Руденко Н.Б.
2
Українська література
Демченко О.М.
3
Інформатика
Зайцева І.А.
4
Хімія
Бачмага С.С.

П'ятниця

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Захист України
Плюта О.І.
3
Біологія
Подобна О.П.
4


ОРГ21

Гаража В.О.

Понеділок

1
Маркетинг
Чубін Т.К.
2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.

Вівторок

1
Менеджмент
Гаража В.О.
2
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
3
Комерційне право
Харченко Ю.А.
4
Виховна година

Середа

1
Маркетинг
Чубін Т.К.
2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
3
Менеджмент
Гаража В.О.
4
Комерційне право
Харченко Ю.А.
5
КР Організ.в-ва
Чубін/Гаража

Четвер

1
Маркетинг
Чубін Т.К.
2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Менеджмент
Гаража В.О.

П'ятниця

1
Маркетинг
Чубін Т.К.
2
Основи психології
Юр'єва М.С.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


ПСК21

Сєразєєва В.В.

Понеділок

1
Вища математика
Відоменко В.В.
2
Теорія ймовірності
Строгецька В.М.
3
Організ.баз даних
Зайцева І.А.
4
Чисельні методи
Коваленко О.І.

Вівторок

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Вища математика
Відоменко В.В.
3
Комп.схемотехніка
Сокол Р.М.
4
Виховна година

Середа

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
ООП
Шимчук Л.М.
3
Теорія ймовірності
Строгецька В.М.
4


Четвер

1
Організ.баз даних
Зайцева І.А.
2
Комп.схемотехніка
Сокол Р.М.
3
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
4
Чисельні методи
Коваленко О.І.

П'ятниця

1
Організ.баз даних
Зайцева І.А.
2
ООП
Шимчук Л.М.
3
Чисельні методи
Коваленко О.І.
4


ПСК20

Сокол Р.М.

Понеділок

1
Техн.захисту інформ.
Ніколаєнко О.О.
2
Методи та системи ШІ
Зайцева І.А.
3
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
4


Вівторок

1
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
2
ТСПП
Сєразєєва В.В.
3
РКСЗ
Борщ В.М.
4
Виховна година

Середа

1
Web-технології
Сокол Р.М.
2
Проектування
Сокол Р.М.
3
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
4
ТСПП
Сєразєєва В.В.

Четвер

1
Web-технології
Сокол Р.М.
2
РКСЗ
Борщ В.М.
3
Проектування
Сокол Р.М.
4


П'ятниця

1
Техн.захисту інформ.
Ніколаєнко О.О.
2
Методи та системи ШІ
Зайцева І.А.
3
Техн.захисту інформ.
Ніколаєнко О.О.
4
КР РКСЗ
Борщ В.М.
Шимчук Л.М.

ВЦР20

Заславна В.О.

Понеділок

1
Техн.крохмалю
Заславна В.О.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
4
КР Економіка
Гаража В.О.
Харченко Ю.А.

Вівторок

1
Техн.крохмалю
Заславна В.О.
2
Основи метрології
Васюра П.А.
3
Економіка
Гаража В.О.
4
Виховна година

Середа

1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
2
Контроль якості
Васюра П.А.
3
Автоматизація
Куценко М.М.
4
Економіка
Гаража В.О.

Четвер

1
КП Технологія галузі
Васюра П.А.
Дем'яненко О.В.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
4


П'ятниця

1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
2
Контроль якості
Васюра П.А.
3
Основи метрології
Васюра П.А.
4


ВХК21

Дем'яненко О.В.

Понеділок

1
Комп. техніка
Зайцева І.А.
2
ТХК
Заславна В.О.
3
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
4
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.

Вівторок

1
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
3
Тех. обладнання
Чорний І.О.
4
Виховна година

Середа

1
Проектування
Лісіцина Л.І.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Тех. обладнання
Чорний І.О.
4


Четвер

1
Тех. обладнання
Чорний І.О.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
3
ТХК
Заславна В.О.
4
ТХК
Заславна В.О.

П'ятниця

1
Проектування
Лісіцина Л.І.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Комп. техніка
Зайцева І.А.
4


ВХК20

Заславна В.О.

Понеділок

1
Техн.харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
4
КР Економіка
Гаража В.О.
Харченко Ю.А.

Вівторок

1


2
Основи метрології
Васюра П.А.
3
Економіка
Гаража В.О.
4
Виховна година

Середа

1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
2
Техн.харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
3
Автоматизація
Куценко М.М.
4
Економіка
Гаража В.О.

Четвер

1
КП Технологія галузі
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
Дем'яненко О.В.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
4


П'ятниця

1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
2
Техн.харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
3
Основи метрології
Васюра П.А.
4