Антикорупційні заходи

Антикорупційна програма

План заходів щодо запобігання та протидії корупції

Наказ № 19 від 21.01.2022 Про введення в дію антикорупційної програми

Наказ № 302 від 28.12.2021 Про введення в дію антикорупційної програми \ Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції

Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції


Повідомлення про прояви корупції

Кашпуренко Галина Михайлівна
Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у ВСП «Смілянський технологічний фаховий коледж Національного університету харчових технологій»   – старший інспектор з кадрів
Контакти:
тел. (04733) 2 00 49
кімн.   Відділ кадрів

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції є особою, відповідальною за розроблення та реалізацію Антикорупційної програми Коледжу, затвердженої відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ВСП «СТФК НУХТ»  за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти на «лінію довіри» електронною поштою на адресу anticor@stxt.com.uа; письмово за адресою: 20702, вул. Родини Бобринських 123, м. Сміла.

Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

  1. Прізвища, імені, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи.
  2. Тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), яка може бути перевірена.
  3. Прізвища, імені, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення)

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.