Новини коледжу

З Днем Збройних Сил України!

З нагоди Дня Збройних сил України всіх юнаків та чоловіків коледжу сьогодні вітали солісти вокальної студії «Шанс» - Родіон Теліженко, Альона Лещенко, Дарина Онищенко та Ольга Ніколенко.

Конференція з практичного навчання

5 грудня в Смілянскому коледжі харчових технологій НУХТ відбулась конференція з практичного навчання студентів спеціальності 151 «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології за спеціалізаціями "Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва" і "Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем".

Молоде покоління проти тютюнопаління

5 грудня волонтери СКХТ НУХТ - Сергій Щербак, Сергій Благовісний, Дар'я Буркацька, Віталій Шевчук, Андрій Чорнобай разом із соціальним педагогом Євгенією Лисянович та практичним психологом Ольгою Овчаренко провели громадську акцію «Міняймо цигарку на цукерку».

Наші долоні проти насильства!

В рамках циклу заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» студенти СКХТ НУХТ зібралися для перегляду інформаційної програми та флешмобу, який підготували студенти групи ВХК19 на чолі з класним керівником Надією Глуховою.

Час діяти - захистіть себе!

Україні належить одне з перших місць у Центральній та Східній Європі за темпами поширення ВІЛ-інфекції. В рамках Тижня протистояння ВІЛ/СНІДу активісти студентського самоврядування Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ на чолі з соціальним педагогом Є.В. Лисянович провели молодіжну громадську акцію «Стосується тебе. Стосується мене. Стосується кожного».

Протипожежне тренування

В рамках виконання Плану цивільного захисту коледжу 3 грудня 2019 року проведено протипожежне тренування в навчальних корпусах та гуртожитку. Нормативні показники евакуаційних заходів відповідають вимогам нормативних документів.

Знайомство з професією

3 грудня в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся цікавий захід для студентів-першокурсників спеціальності «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології» – «Знайомство з професією».

День відкритих дверей в Національному університеті харчових технологій

30 листопада студенти 3 та 4 курсів відвідали День відкритих дверей в Національному університеті харчових технологій. Студенти дізналися про умови прийому, отримали лайфхаки для вступників від приймальної комісії, взяли участь в розіграші призів, а також кожен студент міг обрати майстер-клас до душі.

Заняття на виробництві

28 листопада студенти спеціальності "Харчові технології" (гр. ВХК16) Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ провели заняття на підприємстві ТОВ "Комбінат баранкових виробів" у м. Ватутіне.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини коледжу