Результати вступних випробувань для вступників на основі базової загальної середньої освіти

Прізвище Ім'я По батькові Українська мова Математика Історія України
Антоненко Максим Володимирович 150 140  
Артеменко Даніїл Андрійович 130 190  
Артеменко Елла Вікторівна 190   104
Афіногенова Аліна Миколаївна 120   116
Бабан Євгеній Юрійович 110   100
Бабенко Пантелеймон Миколайович 100   120
Бандурко Сергій Юрійович 170 180  
Безкровний Андрій Віталійович 170 175  
Білозір Максим Васильович 180 175  
Білокур Олександр Сергійович 170 110  
Благовісна Вікторія Володимирівна 170 151  
Бобошко Марина Олександрівна 180 151  
Бойко Ігор Валерійович 190   180
Бондаревський Андрій Олександрович 190 190  
Василевська Вікторія Юріївна 160 126  
Волков Олексій Юрійович 110 110  
Волочай Вячеслав Максимович 180   172
Гавриленко Ярослав Ігорович 150   104
Гаврюшенко Денис Сергійович 100   108
Ганіч Андрій Вікторович 150 160  
Герман Ілона Русланівна 180   156
Гнатіва Олександра Андріївна 190   136
Гніденко Артур Юрійович 150   120
Гончаренко Владіслав   180   180
Гончаров Володимир Михайлович 170   140
Горбачов Максим Володимирович 160 100  
Гулбіс Андріс Михайлович 150   112
Гурома Вікторія Володимирівна 190 155  
Гуцол Валентина Ігорівна 100 100  
Жорник Артем Дмитрович 180 128  
Завгородній В’ячеслав Валерійович 130 156  
Заєць Артем Олегович 160 130  
Заклунний Ярослав Петрович 120 132  
Заложков Дмитро Андрійович 160 157  
Зарапін Назар Миколайович 110   116
Захарченко Богдан Олександрович 190   104
Зінченко Максим Григорович 170 160  
Каптенко Олександр Володимирович 100   172
Карпенко Олександр Володимирович 110   132
Касьяненко Артем Олександрович 140 160  
Касяненко Павло Олександрович 110 136  
Кириленко  Анастасія Олександрівна 150   104
Кіптілий Данило Дмитрович 140 130  
Кістанова Марія Денисівна 160 137  
Клочко Даниїл Тарасович 100   100
Кобиленко Валентина Іванівна 110   116
Козіна Богдана Миколаївна 190   172
Комірний Олександр Олександрович 100 110  
Кононенко Максим Андрійович 190 196  
Корнієнко Ілля Романович 100 166  
Котенко Олександр Миколайович 100 102  
Кращий Богдан Романович  180 176  
Кривицький Рубен Максимович 100 122  
Кугій Марія Олександрівна 190   132
Кугот Артем Олександрович не склав   не склав
Кудашев Данило Леонідович 100   120
Кукота Дмитро Сергійович 100   124
Кукуріка Мирослав Олександрович 195   112
Курченко Максим Вікторович 170 112  
Кущовенко Валерія Дмитрівна 170   100
Лебедько Вероніка Сергіївна 140 100  
Литкіна Аніта Костянтинівна 190   136
Лосяков Михайло Андрійович 180   112
Люшня Владислав Володимирович 120 132  
Марченко Владислав Юрійович 170 160  
Мельніченко Богдан Іванович 180 181  
Метель Максим Сергійович 130   144
Мехеда Дмитро Євгенійович 150 170  
Міліціян Дмитро Васильович 120   104
Нагорнюк Артьом Олегович  180   128
Нікітенко Богдан Юрійович 150   100
Нужин Михайло В’ячеславович 140 180  
Одородько Євгеній Романович 150 160  
Олексієнко Вадим Ярославович 110 160  
Остапенко Дар’я Юріївна 190   148
Остапюк Дмитро Володимирович 110 170  
Пасішніченко Владислав Валерійович 140   104
Педько Денис Сергійович 170   124
Петренко Олександра Олександрівна 180   136
Поліщук Каріна Сергіївна 180   116
Пономаренко Анна Олегівна 150 127  
Пономарьова Дар’я Костянтинівна 170   196
Потеряйко Назар Вікторович 160 112  
Проценко Дар’я Романівна 120 145  
Ребедайло Ірина Артемівна 160 162  
Рожок Євгеній Михайлович 130   104
Розумович Анастасія Вадимівна 100   160
Рудікевич Світлана Віталіївна 130   124
Савінський Павло Русланович 100 147  
Сало Оксана Євгеніївна 170   168
Санжаровська Анна Віталіївна 160   100
Сафін Валентин Юрійович 150 160  
Сегеденко Єлизавета Олександрівна 170   136
Секмедин Олександр Сергійович 160   124
Сироїд Максим Володимирович 170 177  
Сізова Владислава Сергіївна  160   104
Сокуренко Микола Олександрович  100   100
Солод Ігор Віталійович 120 165  
Солошенко Іван Павлович 160 200  
Суховій Анна Романівна 180 185  
Тарасова Крістіна Володимирівна 100   100
Титаренко Роман Рамільович 100 100  
Ткаченко Давид-Олександр Юрійович 160   112
Тупицький Владислав Володимирович 160   104
Федоренко  Назарій Владиславович 150 146  
Хижняк Роман  Олексійович 110 177  
Хитенко Руслан Олександрович 120 141  
Хільченко Ілля В’ячеславович 160 175  
Хомук Денис Васильович 130   108
Цюренко Артем Віталійович 180   144
Чапля Максим В’ячеславович 170 172  
Чекалов Олександр Сергійович 160 100  
Чередник Анастасія  Романівна 170   116
Чорна Вероніка Денисівна 170 100  
Шамрай Каріна Юріївна 110 151  
Шевчук Аліна Василівна 170 160  
Шестакова Вікторія Вікторівна 110 112  
Шоха Ярослав Сергійович 170 185  
Шпак Єлизавета Валентинівна 170 102  
Штанько Лілія Юріївна 120 153  
Юрченко Емін Васильович 140   100
Яворська Марія Михайлівна 170   112
Яненко Владислав Сергійович 170 156  
Яремчук Олександр Анатолійович 130 100  
Яровенко Артур Вадимович 150   108
Ярошенко Віталій  Романович 160 100  
Розділ: