Засідання Педагогічної ради коледжу

29 червня відбулося завершальне у поточному навчальному році засідання Педагогічної ради Смілянського технологічного фахового коледжу НУХТ. 

На початку засідання директор коледжу Олександр Хоменко традиційно вітав іменинників та означив ключові напрямки роботи колективу у 2021/2022 н.р. Далі до слова була запрошена заступник директор з НМР Людмила Ляшенко, яка окреслила особливості завершення 2020/2021 н.р. та  планові завдання наступного навчального року:

  • подальше удосконалення методичного забезпечення освітнього процесу з широким використанням навчальної платформи Moodle,
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників,
  • розробка освітньо-професійних програм відповідно до щойно введених у дію стандартів фахової передвищої освіти. 

Активна дискусія розгорнулась у питаннях, що стосуються запровадження елементів дуальної освіти.

Головний бухгалтер Ірина Рибчинська доповіла про стан фінансового забезпечення коледжу, за її поданням педагогічна рада затвердила ліміт стипендіатів за результатами семестрового контролю у ІІ-му семестрі 2020/2021 н. р.

Також на засіданні обговорювалися результати профорієнтаційної роботи педагогічного колективу, проєктні обсяги навчальної роботи у наступному навчальному році та інші поточні питання.

Дирекція коледжу бажає всім працівникам гарного відпочинку, яскравої відпустки з незабутніми подорожами та позитивними емоціями.

фото: 
Українська