Випуск молодих спеціалістів

Ідіть красиві, юні, гожі!
Ідіть в життя, що сповнене чудес!
Ідіть! І хай вам доля допоможе
І мамина молитва до небес!!!

Продовжили свято 30 червня 28 випускників відділення «Промислових технологій», серед яких 2 випускниці отримали дипломи з відзнакою, а саме: Ірина Товстоп’ят та Антоніна Трощенко – гр. ВХК17. Випускників спеціальності «Харчові технології» та їхніх батьків привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Кикоть, а завідувач відділення Віта Ружин вручила дипломи.  

Дружню та активну групу дівчат та юнаків, спеціалістів, від професіоналізму яких залежить якість харчової продукції, життя та здоров’я людей привітала і їх класна мама Ольга Дем’яненко. 

Серед представників «солодкої професії» та найсмачніших кондитерських виробів також були зірки. Грамотою відділу молоді та спорту Смілянської міської ради за активну  участь у житті міста та регіону був нагороджений голова студентського самоврядування коледжу Артем Трамбовецький – гр. ВХК17,  який також виборов перемогу в номінації «Зірка - Громадський лідер». 

За постійну участь у художній самодіяльності коледжу, міста та регіону звання «Зірка коледжу» отримала Альона Олещенко.

До речі, взимку, під час дистанційного навчання, з цього ж відділення отримала дипломи група менеджерів. Серед дванадцяти випускників економічної спеціальності ми маємо також двох студенток - Анну Бойко та Анну Кирій, які  отримали дипломи з відзнакою. Безперечно, що велику роль в успішному завершенні навчання в умовах карантину відіграли згуртованість та зібраність випускників групи ОРГ17, високий професіоналізм викладачів коледжу та один з кращих  класних керівників - Вікторія Гаража.

фото: 
Українська