Розширюємо горизонти співпраці!

Коли закінчується один етап, за ним обов'язково починається новий - з багажем попередніх здобутків і висновками, з ще більшими планами і висотами. 13-го липня був саме такий день - завершення, підведення підсумків співпраці та планування подальшої взаємодії з виробничим підприємством ТОВ "Смілянський електромеханічний завод".

Робоча зустріч відбувалась в колі провідних спеціалістів підприємства, а саме головного інженера Сергія Дідуха та головного механіка Вадима Сватка. Під час обговорення були оцінені результати практичної частини здобувачів освіти спеціальності 133 "Галузеве машинобудування", окреслені моменти, які потребують удосконалення. Представники також наголосили, що за такий короткий термін, здобувачі освіти показали достатньо якісні свої професійні hard skills та soft skills. 

Фінальним етапом зустрічі стало обговорення співпраці з ТОВ "СЕМЗ" у напрямку запровадження дуальної освіти. Співпраця в такому форматі це перспективно й привабливо, адже паралельно з навчанням здобувачі освіти зможуть побачити як влаштоване виробництво, спробувати свої сили та в майбутньому мати можливість отримати робоче місце.

Дякуємо ТОВ "СЕМЗ" за можливості співпраці та відкритість до нових перспектив!

фото: 
Українська